Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan vigyem haza a pénzemet?

Hogyan vigyem haza a pénzemet?

Figyelt kérdés
A nyarat ledolgoztam Angliában és 2 hét múlva megyek haza. A kérdés az hogy hogy éri meg nekem a legjobban haza vinnem a fontot. Itt a fizetésemet utalták az angol számlámra. Itt ingyenesen tudom levenni a pénzt. Vigyem haza az egészet készpénzben és majd váltsam át, vagy utaljam el a magyar számlámra (nagyok szerintem a levonások)? , vagy pedig vigyem haza a bankkártyát és otthon vegyem le a pénzt (szerintem ez is nagy levonásokkal jár) ?

2014. aug. 16. 12:33
 1/5 DeathX válasza:
Hát én nem annyira vagyok jártas a pénzügyekben de ha engem kérdezel akkor hazaviszed a kártyát , vagy átutalod egy magyar kártyára.
2014. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a 2 legrosszabb megoldás mert ezek rengeteg levonással járnak
2014. aug. 17. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Vedd fel kint, ha ott ingyen megteheted. Itthon meg apránként átváltod forintra. Az elmúlt évben erősödik a GBP a HUF-hoz képest. Ez még folytatódhat, és egyre több forintot adnak majd érte.

[link]

2014. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DeathX válasza:
Igen lehet érteni de ha egész nyáron kint voltél és dolgoztál akkor gondolom nem annyira fogják levonni hogy ne érje meg mondom én nem vagyok jártas benne.
2014. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod olyan bankba áttenni a pénzedet, amelynek Magyarországon is van fiókja? Mert akkor semmi levonáshoz nincs joguk, sem itt, sem ott.
2014. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!