Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak kamu arcok hirdetnek az...

Csak kamu arcok hirdetnek az OLX-en?

Figyelt kérdés
A múltkor többért(!) akartak eladni egy dolgot 20%-kal a hirdetett árnál. Most pedig több hasonló dolog közül pont az általam választott volt drágább...

2014. aug. 17. 08:47
 1/4 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Inkább komolytalannak mondanám a hirdetők többségét. Én is jártam így, hogy a kiválasztott árut többszörös áron akarta eladni, mint ami szerepelt a hirdetésben. Azzal indokolta, hogy már kapott jobb ajánlatot is.

A terméket azóta is hirdeti. Írtam neki újabb üzenetet, de arra nem válaszolt azóta sem.


Vagyis tulajdonképp nem is akarja eladni a terméket szerintem.

2014. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vásárlók se kutyák, eddig 12 en kérték el a telefonszámomat, miszerint meg akarják beszélni az átvételt és hívnak majd. Eddig 1 se hívott fel!
2014. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig normális eladókat fogtam ki. Mivel nincs olyan szigorúan szabályozva mint a Vatera ezért több a tróger, viszont lehet alkudozni.
2014. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pont most történt velem, hogy a "drága" 700 Ft-ért meghirdetett valamit, megbeszéltük, hogy megveszem, tegnap még azt vártam, hogy küldje az adatokat az utaláshoz, még mindig 700 Ft-ért volt kint a cucc, ma nézem, már 1500 Ft és azóta sem írt vissza, hiába írom neki, hogy jó lenne ha jelentkezne, mert megegyeztünk és hogy nem egy korrekt dolog ezt csinálni, főleg megegyezés után. Mást nem tudok tenni, nem foglalkozok vele többet.
2014. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!