Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szerezni kb.2500...

Hogyan tudnék szerezni kb.25000Ft-ot diákként gyorsan (1-2 hónap alatt)? 18F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon kellene a pénz, de a környékemen nincs diákmunka, semmi, és időm se lenne rá, főleg, hogy most nyelvizsgázom nemsokára, meg érettségire is tanulok.. MIT TUDNÉK CSINÁLNI? Már megőrülök.. Pár éve mindig volt eltéve olyan 20-30-40k Forintom, csak úgy, hogy majd jó lesz, de kb 1 éve senki nem ad semmi pénzt, keresztanyám, keresztapám, nagymamámék sem.. Most volt szalagavatóm, ott sem adtak semmi pénzt, más meg kapott tízezreket.. Havi 4000 vagy 5000Ft-ot kapok, azt is kajára költöm el, van, mikor nem is eszek, hanem meghagyom, hogy hátha nyerek tippmixen,felteszem kb 1000-2000Ft-ot de ez 10-ből 2x, ha bejön, akkor még túlzok is..

Tartoznak is nekem mellesleg, de abból valószínűleg úgysem látok semmit. Igaz nem nagy összeg, 3500Ft, de az már jó lenne kezdetnek. Volt régen, hogy befizettem Fb csoportba, ahol tippmixtippeket adtak pénzért, de természetesen átverés volt az egész.

Amúgy az a ki**szott érdekes, hogy anyám vezetői pozícióban van a munkahelyén, és elvileg mi vagyunk a haveri társaságomban a legjobb anyagihelyzetben, és hétvégenként mégis én vagyok az, aki 500Ft-al(azzal az 500-al, amit a kaján spóroltam...) megy sörözni, a többiek meg 1500Ft-al, mégis engem szólnak le, hogy azért mi "gazdagok" vagyunk. Meg úgy bírom azt is, hogy az olyan, akinek az apjának szállodája, étterme, gyára van, az kér tőlem 500-at cigire kölcsön, mert most nincs nála, aztán ba*zik megadni. Nem tudom mit tegyek.

Akit érdekel: a pénz arra kéne, hogy diétázzak. Tömegnövelek fél éve, és az izommal jött fel zsír is, ami a testemen nem zavar, csak nem tónusos az arcom, ami dühít, és rosszul érzem magam, rossz a közérzetem, ezen pedig változtatni szeretnék, és csak így lehet, DIÉTÁVAL, mert lemegy az összes izom amit felszedtem a pár hónap alatt.

Mit tegyek?


2014. okt. 22. 19:34
 1/5 anonim válasza:
0%
Menj el idös hölgyeket szórakoztani, vágyaikat kielégiteni meg ilyenek . Vagy olálkodj ATM ek közelében éjszaka a sötétben és ha valaki pénzt vett ki támadd le, én is ezt csinálom a nyugati környékén.
2014. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zseniális.
2014. okt. 22. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
hol laksz, hogy nincs diákmunka a környéken?
2014. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szabolcs.
2014. okt. 22. 20:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagyis van, nem akarok hazudni, mert van, de az olyan, hogy be kell jelenteni 2-3 napra előre, hogy fogok menni, és ott is délután 2-től este 10-ig.. Én minden nap reggel 5-kor kelek, és még menjek haza busszal, ami este 11:30-ra van otthon..
2014. okt. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!