Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Regisztráltam paypalra, ebayre. Paypal regisztráció 400 Ft volt amit jóváírt a paypal számlára. Gondoltam levásárolom ezt (míg amit utaltam pénzt nem írják jóvá, nézelődtem ebayen és egy 700 Ft-os terméket kinéztem. Kíváncsi voltam mit ír ki ha rámegyek a vásárlásra úgy, hogy csak 400 Ft van. Meglepetésemre a terméket meg tudtam venni és az összeget a bankszámlámról pótolta ki. Lehetséges az, hogy nen kell a paypal számlám feltöltögetni mindig hanem csak így vásárolok és egyből a bankszámlámról vonja le? Ha igen, hogy meg miért? És ismerősömnek miért csak úgy ha előtte feltölti paypalra?

2015. jan. 26. 03:11
 1/3 Homer J. Simpson válasza:
Ezt azért lehet, mert te hozzárendelted a paypalhez a bankszámládat, valószínűleg megadtad a kártyád adatait regisztrációnál, ez egy opció, hogy ne kelljen utalnod mindig. Nekem is ajánlotta a paypal de én inkább utalgatok. :D
2015. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Isten hozott a vilagban....


Kismillioszor leirtuk mar, en is legalabb vagy 40x, hogy a Paypalban az a jo hogy nem kell utalgatni meg felni, hogy ellopjak a kartya adataidat, stb.

Hozzarendeled a Paypalodhoz a bankod adatait es vasarolsz vele. Nem kell hogy a Paypal egyenlegeden penz legyen, ha a banki adat hozza van rendelve.


En 12 eve hasznalom a Paypalt, fizettem mar vele, nemcsak eBay keretein belul, legalabb 300x es soha de soha nem toltottem fel az egyenlegre egy fillert sem. Csak arra kell figyelni, hogy a bankszamlan legyen annyi, amennyit kolteni akarsz.


Az ismerosod nem adott meg banki adatokat, neki ezert kell kulon toltogetni az egyenleget, ami idopocseklas es felesleges.

2015. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm a válaszokat:)
2015. jan. 28. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!