Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera, jófogás, olx, melyiket...

Vatera, jófogás, olx, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szóval pénzszűkében vagyok, és el szeretnék adni pár számomra feleslegessé vált dolgot, de nem nagyon vagyok jártas ebben. Ha eladok valamit kell fizetni az oldalnak érte? Illetve mire kell odafigyelni? Milyen oldalak vannak még?
2015. febr. 26. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az olx-nek vége, felvásárolta a jófogás. Gondolom át lesznek irányítva a hirdetések, de ha most kezded, akkor jófogás. Expressz.hu, hardverapro.hu

Ezeken nem kell semmit fizetni. Vaterán úgy tudom, hogy kell jutalékot fizetni.

2015. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Vatera és az OLX ugyanaz a cég (Allegro Group) csak a profiljuk más.

Ha a Vaterát használod, ott lehet postázni, mert az eladók és a vevők egyaránt értékelik egymást, így az üzletfelek leinformálhatóak, megbízhatóak.

Ezzel szemben az OLX-en csak a személyes átvétel javasolt a szabályzat szerint is, mert ott nincs értékelési rendszer és nem tudhatod, kivel üzletelsz. Sok ott a csaló eladó, akik kihasználják ezt. Pórul járt emberek százait megtalálod ezen az oldalon is.

A Vatera hátránya, hogy fizetős, de a minőségi szolgáltatért fizetni szerintem nem hátrán. Az OLX és a Jófogás ingyenesek. De ott csak személyes átvétel javasolt. Akkor is, ha eladó vagy.

2015. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, a személyes átvétel ötlete tetszik, eredetileg is arra akartam
2015. febr. 27. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!