Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyit spóroltatok a...

TheJackal kérdése:

Ti mennyit spóroltatok a híres "rezsicsökkentéssel"?

Figyelt kérdés
Volt látszata?,A közüzemi számlákon talán igen,de azt szerintem élelmiszerben vagy máshol bőven visszafizettem..és ti?

2015. márc. 1. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Nekünk még a közüzemi számlánk is emelkedett.
2015. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Összesen kb. 18.000 Ft-ot nyertünk rajta. Veszteni meg maximum 4000-et vesztettünk a banki költségeken, tehát a mérleg pozitív.
2015. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is emelkedtek valamelyik nap néztem a villanyszámlát éppen (nem a fogyasztás miatt). És igen megfizetjük másban is.
2015. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Hát akkor tuti nőtt a fogyasztás is.

Az én számlámon ki van mutatva (gondolom mindenkién), hogy mennyit takarítottam meg, kb. 50 ezer.

Biztos van, ami nőtt is, ahogy írják, pl. a banki költségek. Szerintem ez kb. havi 1000 ft, de nem tudom pontosan.

viszont az utóbbi hónapokban megfigyeltem, hogy pl. a hús olcsóbb lett mindenhol. kb. 1 éve volt, hogy 1700-ért adták a csirkemellet a tescoban. múlt héten 1050-ért láttam. sertés is olcsóbb, 1000 alatt hozzá lehet jutni, ami pár hónappal korábban 1300-1400 volt. ez is ennek a hatása, volt is róla szó korábban, hogy csökkenni fog az áruk, először a csirkéé, mert az "forog" a leggyorsabban.

2015. márc. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
A számlák végösszege valóban kevesebb az tagadhatatlan. De valahol máshol elszivárog a pénz.. :D A kgfb például drágább lett (váltani kellett volna)
2015. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
na, a sok okos, az is le van pontozva, aki szerint lehetett spórolni, meg az is, aki szerint nem. így van értelme válaszolgatni a kérdésekre.
2015. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Én nem azt nézem, hogy itt mennyit nyerek, ott mennyit nyerek, a lényeg, hogy a havi mérlegem eredménye szépen lassan konvergál a nullához. Egyre kevesebb marad a zsebben, drasztikusan emelkedik az élelmiszer, a ruházkodás, a gyógyszerek ára. Nem tudom meddig tartható ez az állapot. Már nagyon bánom, hogy én is erre a kormányra szavaztam, annyira vakvágányon voltam, mert ez eddig a legrosszabb.
2015. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Áram csökkent évi 3158 Ft-al, kukadíj nőtt régen 850Ft/hó szemben a jelenlegi készenléti díj 1545Ft+a tényleges ürítések ára heti 675Ft, most ebből az emelt árból engednek el :(

Víz régen nem volt kötelező rákötni a vezetékes fosatóra, most kötelező, tehát vehetem a palackos vizet ha inni szeretnék valamit...

2015. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!