Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sport arbitrázsban jártas...

Sport arbitrázsban jártas ember segítene nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék belevágni, de nem vagyok jártas a szoftverhasználatban, valamint, hogy pontosan melyiket is kell használni, hogyan kell kezelni. Kezdőtőke meglenne rá.

Köszönöm a segítséget előre is!


2015. márc. 3. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez semmilyen szoftver.

Léteznek ingyenes oldalak ahol összehasonlítják a fogadóoldalak oddsait hogy mit érdemes és melyik fogadó oldalakon érdemes megrakni az "arbitrázs fogadást".

De ezt 100 ezer Ft alatt fölösleges is elkezdeni amit naponta vissza kell forgatni hogy értelme legyen.

2015. ápr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hookuszpook ***** válasza:

Nem kell hozzá szoftver... ha sok időt akarsz keresgéléssel és számolással tölteni és ha csak játszadozni szeretnél, nem pénzt keresni.


Keress rá a sportbefektetés kifejezésre. Találsz leírást ingyenes oldalakról, szoftverekről és ezek fizetős verziójáról is. Utána el tudod dönteni, melyik a szimpatikus.


Azt nem tudom, mekkora az a kezdő tőke, amid meglenne rá, viszont 100.000 Ft alatti összeggel valóban ne várj sok nyereséget. De inkább 2-300.000-rel érdemes indulni.

2015. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 2

Hókuszpók neked ebből a szoftveres dologból kapsz valami pénzt hogy ennyire hirdeted mindenhol?

Több ingyenes weboldal is van ami kiszámítja és megmondja melyik sportfogadóoldalon kell megrakni a két kimenetelt és mennyiért hogy nyereséges legyen.

Kérdező nehogy fizess valami szoftverért is csak lehúzás!

2015. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!