Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? "Postai csomagk...

Ez mit jelent? "Postai csomagként előre utalás után"

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy elutalod nekik a pénzt, ők pedig csak utána adják postára.
2010. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Kb annyit ,hogy át akar vágni.Gondolj csak bele elküldöd a pénzt majd nem kapsz semmit és ráfogja ,hogy elveszett a postán.Én inkább utánvételben bízom.:S

Ez Magyarország tilos megbízni az emberekben!!

2010. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó: Én eladó vagyok, és én meg az utánvételben nem bízok... nem egyember vert át utanvétellel. Ajánlva a csomagodnak 98% hogy nem lesz baja, inkább ezt a módszert választom.
2010. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
vaterás vagyok :) és akitől most épp vennék arról egy rossz szót nem írtak még :)
2010. febr. 15. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Én is Vaterás vagyok. Tehát átutalod a vételárat + a csomagfeladási díjat és azután az eladó postázza a terméket. Nekem már sok adásvételem van, de még mindig megnézem az eladó értékelését ha vásárolok. Nekem még a stílusa is számít. Kb. tudom minek mennyi a postaköltsége és megnézem mennyit tüntettet ő fel (van olyan eladó aki a vásárlóval több postaköltséget fizettet meg mint amennyi valójában). Nem a pár száz forint számít, hanem nem szeretem ha hülyének néznek. Ha valami nem stimmel akkor nem tőle vásárolok. Eddig még nekem semmi gondom nem volt.
2010. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^:P:P sokat segített mindenki :)
2010. febr. 16. 17:50
 7/12 anonim válasza:

nem feltétlenül átvágás, csak nem kell az utánvét árát a postának kifizetni. ez kisebb értékű csomagoknál jó. pl: vatera 2-300 ft-os cuccért miért fizetnél kb + 320 ft költséget?

én sem bízom az utánvétben, mert ha nem veszik át én akkor is kifizettem a küldés díját a postának, mivel azt előre elkérik.

(vaterás, teszveszes)

2010. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért a postai csomag olcsóbb? Én mindig igy járok h párszáz forintos tételért plussz ugyanannyit kifizetek a postáért. És ez be van biztosítva mint az ajánlott levél? Bocsi hogy én kérdezek!:)
2010. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
énis pont most akarok venni a neten hajat... de nemtudom most azért 8000ft nem sokaz? mivanha nem küldiki?:S
2010. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én se tudom h kell... Az egy dolog h átutalod de honnan tudja az eladó h TE küldtek a pénzt?
2013. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!