Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A jofogas.hu használata...

A jofogas.hu használata teljesen ingyenes, amennyiben nem kérek semmi "extrát"?

Figyelt kérdés

Tudom, van szabályzata, végig is néztem, de nem találtam mindenre választ, és mielőtt valami gubanc lenne, inkább megkérdezem, hátha valaki már jártas benne.


Ha felrakok eladásra szánt tankönyveket kizárólag személyes átvétellel, tehát nem kérek hozzá GLS háztól-házig szállítást, hanem ha valaki megveszi, akkor én megbeszélek vele egy helyet és időpontot, ahol sor kerül az átvételre/fizetésre, akkor ezután nekem semmi díjat nem kell az oldalnak fizetnem, így a termék ára teljes mértékben az enyém lesz?


Mert csak azt találtam, hogy hirdetés előrébb sorolása/kiemelése/sürgős megvásárlása, és a GLS szolgáltatás kérelme kerül 1.900 HUF-ba. Vagyis ha ezekből egyiket sem kérem, díjmentesen adhatok el az oldalon dolgokat?


Illetve még egy dolog: ha személyes átvétel van, kötelező vagyok a vevőnek számlát adni és a terméket olyan csomagolással/felcímkézéssel ellátni, mint azt a GLS szokta? Vagy elég csak simán találkozni valahol, ahol én odaadom neki a könyvet, ő pedig készpénzben (esetleg előre megbeszélten banki átutalással) kifizeti, és annyi?


Lehet, hogy hülyeség, de én inkább mindent kétszer megkérdezek, minthogy később érjen meglepetés.



2015. márc. 13. 03:54
 1/6 anonim válasza:

Igen.Az -alap- ingyenes,ha csak hirdetsz.

Ha kérsz rá extrát,azért már kell fizetni.

2015. márc. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval ez akkor így teljesen ingyen van. Csak mert van egy halom általános, középiskolai és egyetemi könyvem, kiváló állapotban, amire nem már nincs szükségem és jó lenne őket eladni, ha már annyit fizettem értük, és valakinek biztosan jól jönne, főleg, hogy olcsóbban adnám a bolti árnál, és amennyire vigyáztam rá, meg se látszik, hogy használták volna. Viszont ha fizetnem kéne azt az 1.900-at vagy még többet minden eladásnál, akkor pár száz forintot ha nyernék vele, amivel viszont nem éri meg.
2015. márc. 13. 04:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, és az OLX is.
2015. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A jofogas.hu oldalon, addig nem jelenik meg a hirdetésed, amíg nem töltöd ki a Személyes adataidra vonatkozó 2 kérdést.

Bankszámlaszám:

Publikus e-mail cím:


Mindenki maga döntse el megéri-e egy ingyenes hirdetési lehetőségért cserébe megadni a bankszámla számát.

2016. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Módosítanom kell a hozzászólásomat. Megjelent a hirdetésem, annak ellenére, hogy nem adtam meg a bankszámlaszámomat.

3 nap alatt el is vitték a meghirdetett gyerekkerékpárt.


Azért voltam (vagyok) gyanakvó, mert 5 évvel ezelőtt csúnyán ráfáztam egy ingyenesnek mondott ingatlan hirdetés feladásával.


A jofogas.hu viszont magas színvonalú szolgáltatást adott ténylegesen ingyen.

2016. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező ne haragudj de diplomas ember vagy hogy lehet igy tulaggodni egy ingyenes oldalt? :D

Szemelyes talalkozo es GLS-es cimke stb stb mi ez?XD panik level 100 XD

relax csak egy ingyenes oldal:D

2016. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!