Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tölti be a böngésző...

Miért nem tölti be a böngésző a jófogás.hu-t?

Figyelt kérdés
Ha beírom nem tölti be,amikor az olx-en rámegyek a hirdetésfeladásra beadná a jófogás.hu-t de nem tölti be akkor sem,a telefonos alkalmazáson pedig nem lehet hirdetést feladni mert mikor képet csatolnék hozzá akkor kilép.Mi lehet a baj,és ami fontosabb erre a megoldás? SÜRGŐS!

2015. ápr. 12. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, látnom kéne a gépedet. 2000Ft a kiszállás, hibajavítás, minden megkezdett óra: 4500Ft. Baráti ár :D

Nekem bejön, tehát nálad lehet kismillió egy hiba. A böngésződdel, a neteddel stb.

2015. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld úgy, hogy: jofogas.hu

:DDDDDD

2015. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm de már megoldottam, egy letöltéssel lejött toolbar vagy bővitmény miattt nem akarta
2015. máj. 3. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!