Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Benneteket is idegesít a...

Benneteket is idegesít a Jófogás formátuma?

Figyelt kérdés
megőrülök, hogy ilyen hülyén szerkesztett az egész!

2015. ápr. 19. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy miért nem azt zárták be az egyesítés során, és nevezték át az OLX-et.


Lehet, hogy arcvesztés lett volna, de legalább egy használható oldal maradt volna Magyarországon.

2015. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az olx kedvenc volt, a jófogáson nem lehet eladni semmit.
2015. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
76%
Én ezért Vaterázom. Ott még eddig mindent el tudtam adni, a Jófogáson szinte semmit.
2015. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Borzasztó a Jófogás! Nem csak a formátuma, hanem az is, hogy folyton lefagy! Fél óra mire betölt valamit. Szerintem is az OLX-nek kellett volna maradnia!
2015. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
94%

Nekem a jófogás folyamatosan kijelzi hogy van egy új üzenet a postaládában,és akár hányszor válaszolok rá, nem jelzi ki...

Ez valami szerver hiba lehet,,számomra használhatatlan a jófogás.

Az OLX-nek kellett volna maradnia.

2015. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 heisenberger válasza:
88%
Sajnos amióta megszűnt az olx, nehezebb eladni a jófogáson.Meg amellett átláthatalan, nem felhasználóbarát.
2015. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
71%
Utálom a jófogást:) OLX-en adtam el mindig mindent. Most is, de félbe maradt a tranzakció, nem tudom hová kell küldenem a csomagot, és nem is tudom hol nézzek utána. Át fognak kerülni a hirdetések és az üzenetek a jófogásra? Köszi:)
2015. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát azt hittem, idővel csak javul valamennyit, de nagy sz.. maradt az egész! Jó lenne valami normális hirdetési oldal!
2015. jún. 20. 16:39
 9/10 A kérdező kommentje:
Mocskosul utálom, hogy törölni sem lehet normálisan a hirdetéseket, csak majdnem fél év után törli a rendszer..Gyűlölöm ezt a hirdetési oldalt!! Az OLX-hez képest nagy büdös nulla!
2016. jan. 30. 11:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad van
2016. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!