Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Úgy repülnek a milliòk a...

Úgy repülnek a milliòk a zsebekbe ebben az országban mint a falevelek Csak engem zavar ez, vagy mindenki beletörôdik, mert mindenki ugyanolyan?

Figyelt kérdés

#pénz #igazság #vagyon #kapzsiság #milliòk #gazsàg
2015. máj. 5. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Engem az zavar hogy nem az én zsebembe.
2015. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki a maga jólétének megteremtésével van elfoglalva. A szolidaritás minimális. Ha ezt szóvá teszed, akkor el akarnak taposni. Szar a helyzet, de nem reménytelen.
2015. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az én zsebembe is legálisan repkednének a milliók, akkor engem se zavarna. Sajnos a millió 10%át se éri el a fizum, nem tudok ellene mit tenni.
2015. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek röpködnek, annak is van elég gondja, én nem irigylem tőle. Nem fog tőle tovább élni ő sem.
2015. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sajnos a bunkók még nem értették meg az élet egy lényeges pontját: innen senki nem visz el semmit sem! Csak másoknak nehezítik meg az életüket a mértéktelen és embertelen harácsolással!
2015. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Na ezért szar az ország, mert az itt kommentelők tükrözik a mai magyar valóságot.

- "nem él tovább", dehogynem, nincs stressz a hitel miatt, minőségi ételek, jobb gyorsabb eü. ellátás

- "senki nem visz magával semmit" ez igaz, csak nem mindegy az itt eltöltött röpke időt milyen minőségben éli le


Szánalmas birka népség.

2015. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


+1

2015. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#6!

Ha figyelmesen elolvastad volna a hozzászólásom, akkor nem másolsz ki az írásból egy kis részletet! Érthetően fogalmaztam, csak végig kell olvasni és értelmezni!

Biztos akadnak olyanok, akiknek ez nem megy még...

2015. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!