Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki zerorol...

Van itt olyan aki zerorol kezdte aztan sikeres lett?

Figyelt kérdés
Szegeny csaladbol valo vagyok, nincs aki segitsen nekem de szeretnek egyszer sikeres lenni. Nem nyugszom bele abba hogy beerjem mindig azzal hogy "nincs". Sajat erobol szeretnek nem gazdag lenni csak normalis eletet elni.
2015. máj. 10. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tanulni kell hozzá.
2015. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Kb ez akkor valósul meg ha megnyered a lottó ötöst.

Amúgy semmi esélyed.

2015. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Számtalan sikertörténet elérhető, azokból meríthetsz. Valószínűtlen, hogy a gyakorin ilyet találj.
2015. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, mi számít neked sikernek?

Én is szegény családból származom, anyámmal és a testvéremmel nőttem fel, néha alig volt mit ennünk. 24 éves koromban lett az első "normális" állásom, ahol havi 80-100ezret kerestem, minden hónapban eltettem belőle 10-20ezreket, összejöttem a mostani feleségemmel, 2 éve tudtunk összeköltözni, azóta 170ezret keresek, albérletben lakom, minden hétvégén tudok szórakozni, havi 20-30ezret félre tudunk tenni, minden hétvégénk szabad, jó állásom van, évente el tudunk menni 1-2 hétre nyaralni. Én ezt nagyon nagy sikernek élem meg, ahhoz képest, hogy milyen szegények voltunk gyerekkoromban. Szóval ez is lehet egy siker. Nem vagyok milliomos, de ki tudja mit hoz a jövő. Még csak 30 éves vagyok.

2015. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arnold Schwarzenegger.
2015. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik kollégám egy apró fatornyos faluból származik, a szüleinek 8 általánosa van. Most magas fizetésért dolgozik, saját pénzből megvásárolt ingatlanban lakik, és nincs semmilyen szinten gondja 40 évesen.


A kulcs a tanulás volt számára, fiatal korától el akart kerülni otthonról, szinte mindent ennek rendelt alá.


A másik megoldás, ha valami igazán jó vállalkozás ötleted van, amihez ráadásul nem kell magas induló tőke sem, léteznek is ilyen sztorik, de kb évtizedenként egy ami tényleg összejön, míg a tanulás segítségével ennél sokkal többen jutnak előre.

2015. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

* FONTOS!


Olyat tanulj amit nagyon szeretsz. Nálunk a cégnél rengeteg a diplomás szalagmunkás, mert úgy vágtak bele, hogy a diplomájukkal majd milliomosok lesznek.

2015. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!