Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalon nincs elég pénzem,...

Paypalon nincs elég pénzem, mégis meg tudtam rendelni a terméket. Miért?

Figyelt kérdés

Kb. 200 Ft van a Paypal számlán, és ki akartam próbálni, mi lesz, ha így szeretnék rendelni egy drágább terméket. 1800 Ft-os ruhát rendeltem, és gondoltam, kiírja, hogy ,,Sajnáljuk, de nem áll rendelkezésére elegendő összeg", vagy valami hasonló, de NEM! Megrendelte a ruhát. Ki is írta, hogy levonták a megfelelő összeget. De mégis honnan? A Paypalon semmi nem változott. A rendelést pedig nem tudom visszavonni, mert már állítólag útnak indította az eladó.

Ilyenkor mi a teendő?



2015. máj. 12. 18:42
 1/7 A kérdező kommentje:
*ebayen rendeltem a ruhát
2015. máj. 12. 18:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A bankszámládról levonták a pénzt.
2015. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ezek szerint a Paypalra felesleges feltölteni a pénzt? Elég, ha csak létezik?

Akkor ezt majd ellenőrzöm. Köszönöm a választ! :)

2015. máj. 12. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Paypalra lehet előre is feltölteni, de egyébként meg vonja a beregisztrált bankkártyáról automatikusan.
2015. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remek. :)
2015. máj. 12. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát akkor ezek szerint a Paypalra felesleges feltölteni a pénzt? - igen, felesleges, de ha Gulgi bacsit megkerdezed, a PP hasznalatarol, vagy csak a GYIK keresojebe beirod, hogy Paypal, akkor kismillio kerdest talalsz ami ebben megerosit.

En magam is mar vagy harminc PP kerdesre valaszoltam es leirtam tobbx is, hogy FELESLEGES PP egyenlegre penzt toltogetni, eleg ha csak hozzarendelsz egy bankszamlat/bankkartyat.

2015. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. máj. 20. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!