Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri hazamenekül...

Szerintetek megéri hazamenekülni Magyarországra?

Figyelt kérdés
munkanélküli lettem Nyugaton(Ausztria), kezd elegem lenni belőle hogy nincs munkám. Nem értek semmihez, mi vár otthon?
2015. jún. 15. 16:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Munkanélküliség, közmunkaprogram. havi 22 ezer forint!


Amúgy aki nem ért semmihez és kimegy külföldre, az mégis mire számít?


Akkor megyünk ki külföldre, ha:


- beszéljük az adott ország nyelvét

- van egy olyan végzettségünk, amellyel el lehet helyezkedni az adott országban

- elfogadjuk az adott ország törvényeit/kultúráját

2015. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ha lenne szakmám nem bohóckodnék itt...de elegem van az éhbéres gastarbeiterkedésből...őszintén szólva.
2015. jún. 15. 17:11
 3/26 A kérdező kommentje:
egyetlen szakértelmem hogy ugye burgerforgató voltam (mcdonalds) szóval szerintem a mekiben el tudnék otthon helyezkedni.
2015. jún. 15. 17:14
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Tanulni nem akarsz? Mer' különben marad a lottó...
2015. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem èrtesz semmihez, így itthon is esélytelen lenne rendes munkát találnod. Itthon is maximum burgerforgatásra lenne esélyed .


Január óta vagy munkanélküli, nem igaz hogy nem találsz. Tényleg igazi lúzer lehetsz.

2015. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Menjél egyetemre, tanulj valami értelmeset.
2015. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#4 :tanulás kilőve mert nem támogatnak már a szüleim + nem is nagyon tudnék már ingyen tanulni, munka mellett meg tanulni...hát..nekem ahhoz nincs elég akaraterőm.


#5 : Nem találok melót, bár nem kerestem végig aktívan melót eddig, azt bevallom. De! A részmunkaidő felejtős mert abból megélni nem lehet. És azzal van tele...rá kell állnom jobban...még szerencse hogy adnak egy kis segélyt mert már teljesen elúsztam volna..



Tudom hogy otthon is a burgerforgatás vár rám valószínűleg de én szerettem a burgerforgatást is. Meg gondolom otthon azért jobban megbecsülnek egy felnőtt dolgozót egy mekiben pl. Kifizetik a túlórákat, hónap dolgozója bónusz stb.

2015. jún. 15. 17:20
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Az utolsó nagyjából jól mondja. Ha nem értesz semmihez itt sem fog sok jó várni...
2015. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyél ennyire naív. Mekis burgerforgatóként itthon sem becsülnek meg, nem tudom miből gondoltad. Ugyanolyan perifériân élő leszel mint bárhol máshol ezzel a melóval. Megkapod a kemény 68500 Ft-odat.
2015. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

A pénz abszolút nem érdekel. Tudjak megélni. Nem iszom, nem dohányzom, főzök magamra, nem várom el hogy tudjak kaját rendelgetni meg ilyen úri szarságok...


egy 10 nmes szobával is megelégszem. Szerintem otthon is meg lehet ilyen kondíciókkal élni, még ha Nyugaton marad is egy kis pénze az embereknek hó végére ilyen élettel.


Magyar közegre vágyom! Magyar lányokra, nem helyi osztrák lányokra akik leköpnek...semmi kedvem meghúzni itt magam másodrendű emberként egy idegen országban...elegem van!

2015. jún. 15. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!