Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnák hamisitani befizet...

Hogy tudnák hamisitani befizetö csekket?

Figyelt kérdés
namármost nekem semmi roszra nemkellene csak a nyári szabadságomhoz,tudni illik 1 rabszolgatartó kutyának a cégében dolgozok és a nyári szabadságot agusztus közepére irtam be,havarokal buliznák,barátnömel utazgatnák kicsit,1szoval akkro lenne a legeslegjobb nekem,de ma bejelenteték hogy a sok munka véget amit beválalta cég az elkövetkezendö 1-2honbapra csak azoknak tudják garantálni hogy elmehetnek szabira akik mennek nyaralni,a nyaralást pedig igazolni kell valami papirral,befizetéssel,tehát neki bekel idöbe mutatni hogy én bizony tényleg megyek nyaralni,nemlehet már visszamondani..és ehez kéne hamisitani vagy szerezni valami papirt,mit tehetek??hogy tudom szerintetek megoldani??

2015. jún. 30. 20:12
1 2
 1/13 tetro ***** válasza:
28%

ez okirat hamisítás blabla...

ne csekket hamisíts, hanem banki átutalási megbízást. annak nincsenek különösebb formai követelményei, ráadásul az se gyanús, hogy otthon nyomtatod ki.

2015. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jó és olyat hogytudok csinálni?nemvagyok járatos benne,magában az ilyen banki átutalásokban se,hogy képzeljem el,mondjuk lépésröl lépsére letduná valaki irni??ha szépen megkérem?
2015. jún. 30. 20:40
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy ne bukj le, sehogy. Ha nem jelenik meg az összeg a szolgáltató számláján, akkor felszólítást küld, azt is hamisítod, pénz még mindig nincs a számlán akkor lekapcsolja a szolgáltatását nálatok.
2015. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de akkor most it végülis mégis jelentkeznem kéne 1 utazási irodánál és aztkéne hazudnom hogy menni fogok velük nyralni???csak aztán meg elfelejtem öket??pénz nélkül meg hogy utaljak??nemtiszta ez nekem... :D
2015. jún. 30. 20:50
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

nem kell semmit hamisítani

7 nappal te rendelkezel, azt köteles akkor kiadni, amikor ki akarod venni, ha 15 nappal előre bejelented

2015. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nekem 10munkanep kell + ezek kutyák ha élsz ezzel a jogoddal aztán ha visszamentél addig basztatnak amig belenem fáradsz...és elnem mész...itt a jogaidat elehet felejteni...pl segnyalással töbrelehet menni mint a jogokal,csak nemindenki hajlanó ugyebár rá,és igy kellenek az ilyen kis mocskos ötletek,tervek amiket én is irtam...
2015. jún. 30. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán javaslom, hogy bármit megpróbálj hamisítani, mert helyesen írni sem tudsz, így elég feltűnő lenne, hogy a bank szoftvere full hibásan ír valamit :D
2015. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Foglalj le a szallas.hu -n bármit (legolcsóbb szállás 1 napra vagy ha úgyis mentek valahova kapóra is jön).


Erről kapsz egy visszaigazoló emailt. Abban egyszerűen átírhatod a dátumot, minden más meg maradhat úgy, ahogy van.


Azt nem javaslom, hogy te bármit magadtól hamisítani próbálj, mert egy fél mondatot sem sikerült eddig leírnod helyesen magyarul...

2015. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tetro ***** válasza:
mondjuk ha semmihez nem értesz, nem hogy photoshophoz, akkor nem tudom hogyan képzelted ezt az egészet :D
2015. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Miért nem mész el betegszabira inkább?
2015. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!