Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van még esély hogy ebből...

Van még esély hogy ebből nyereség lesz? (kép alul)

Figyelt kérdés

[link]


Ne gyertek azzal hogy a plus500 egy nagy kalap szar menjek másik brókercéghez mert engem mindig kifizettek.



2015. júl. 13. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, már csak szépen elmorzsolódik a maradék 10$ érték is. Nem tudom mikor és hogyan szálltál ebbe be, de ez egy nagyon kockázatos pozíció volt. Kvázi kaszinó esélyekkel.
2015. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért szálltam be mert: az utóbbi hónapokban 50volt az árfolyam most 13


Ha megint annyi lenne mint tegnap este akkor nagyot kaszálnék

2015. júl. 13. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Na jó, remélem azért érted, hogy mi történt, hogy hogyan árazódnak az opciók, hogy mi miatt lett annyi az árfolyam, amennyi, és nem tanulatlanul vágtál bele opciós kereskedésbe igazi pénzzel.


Ez az opció szerintem időzített bomba volt, megjósolható volt, hogy ez lesz.

2015. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Plus500 felületén,hogy tudsz egyáltalán chartot elemezni...amúgy meg ez egy 1perces grafikon
2015. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem cagyok hülye :D az évi grafikont is megnéztem. Amúgy jártam a bitcoinnál így egyik pillanatban -150font másik pillanatban +230font
2015. júl. 13. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, van még rá esélyed, hogy nyereséges lesz.
2015. júl. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a belépési ajándék 10 000Ft-ból, 200x-os tőkeáttétel lett 5,9millióm 2 nap alatt, engem nem fizettek ki.


Csináltam több regisztrációt (140db), egyik csoporttal vettem másikkal csoporttal ugyan azt eladtam. A nyerő csapatot utána feleztem, max összeget kockáztatva(200x-ason) ismételten.


Első körben azt írták nincsen meg a kellő számú tréderpontom, beleáldoztam még 1 napot, minimum összegekkel lébecolva meglett. Kérvényeztem a megmaradt 3,4m kifizetését, erre jöttek a 30 napos aktivitás után lehet csak kérni, eltelt a 30 nap megint nem fizettek, mivel aktív 30 nap kell nekik. Elk***rtam további 22 napot rá, minden nap vagy 15 percet.


Kérvényeztem az immáron már 11,9m kifizetését, ezt megtagadták mivel a számlámról nem érkezett hozzájuk még befizetés. Küldtem nekik 100Ft-ot, erre törölték a regisztrációmat!


Téged mekkora összeggel fizettek ki? A nekik befizetett összegnél gondolom kevesebbet kértél tőlük.

2015. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"ma 21:53" TE MEKKORA ÁLLAT VAGY?!? :D KIRÁLY!
2015. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Megj.:

Mázlista vagy, hogy olyan brókered van aki eddig mindig kifizetett.

Nekem pl. az IronFx kajakra benyelte a számlanyitó letétemet és ..szik visszaadni most már 5. hónapja.

Még kereskedni sem kellett hozzá.


Remélem értékes volt ez az infó, ha valaki váltani akar...

2015. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!