Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Új mobilpostás...

Mit tegyek? Új mobilpostás érkezett, előre szólt a szomszédom, mert nem voltam itthon, hogy kukacoskodó. Azért szólt előre, mert tudja, hogy én meg hamarabb feldühödöm az ilyesmin!

Figyelt kérdés

Nos tehát jött a fater nyugdíja aki fekvőbeteg.Kimegyek,és alá akarom írni erre letegez hogy öcsi (33 vagyok).

-Öcsi figyelj kéne ám a személyi

bementem a személyiért.

Kiérek erre nevetve odaböki,hogy kéne az a beleegyező nyilatkozat is. (ezt ugye nem tudta volna mondani az előbb)

Bementem-kihoztam.

Jó akkor most mutassam a személyimet!

Mutatom neki erre ilyet mond hogy,most direkt takarod le a neved? (éppen úgy fogtam meg).Szépen elküldtem a büdös pi***ba.

És azóta semmilyen levelet nem dob be mindenért a szomszédokhoz kell menni!

és ami még érdekes,hogy az afférunk után a többi (helyettesítő) postás sem dob be semmit hozzánk,csak a szomszédokhoz!

Tehát mielőtt jönnek beszél velük,nade ez milyen magatartás,és én ezzel mit kezdjek?Hova fordulhatok segítségért?


2015. júl. 29. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Ha beengedted volna a postást, akkor nem vegzált volna az iratokkal.

Azzal, hogy nem a pontos címzés alapján kézbesíti a levelet, lehet feljelentéssel élni a postán.

2015. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocs,hogy csak most felelek,de nem olvastam el mivel,megoldódott.a főnökénél bejelentettem,meg pár nappal azelőtt mások is.szóval már nem ő a postás.

Egyébként meg a "mobil" postás akkor sem megy be ha hívjuk.

Háznál megáll de nem megy be sehova!

2015. dec. 28. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!