Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok az ebay-en...

Hogyan tudok az ebay-en eladni saját forex stratégiát saját EA-val?

Figyelt kérdés
Mivel nincs postázás, csak e-mailben küldeném az anyagot, ezért gondolom más feltételek vonatkoznak az eladásra.

2015. aug. 8. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ha nincs pénzed egy saját weboldalra, értékesítési rendszerrel, akkor nem lehet valami jó stratégia valamint EA. Az ebay-es értékesítés sem túl bizalomgerjesztő... De ez csak az én véleményem.
2015. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másrészről, ha annyira jó, miért adod el, amikor magad is kereskedhetsz vele és hizlalhatod a számládat?
2015. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyereséges stratégiákat nem szoktak eladni, mert ha ilyened van, pénzt könnyű szerezni alá. Nem működőeket meg nem szoktak megvenni. Persze megpróbálhatsz átverni másokat, pár balek biztos összejön.
2015. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hmm... 2 vélemény és 1 kérdés. Tudtommal én tettem fel egy kérdést, a mögöttes gondolatokat meg bízzátok rám mit, miért, oké? Köszi. Nem tudom értékelni az itt válaszadók azon többségét, akik azt feltételezik a kérdést feltevő abszolút tájékozatlan a témában amiről kérdez és minden mást leírnak csak értelmes választ nem. Tudom, hogy nem szoktak jó stratégiákat árulni, pláne nem rosszat. A marketing dolog az, ami idegen számomra, nem a forex. Az egészből a "saját weboldal értékesítő rendszerrel" lett volna egyedül hasznos, amiről szerettem volna többet megtudni. Az hogy nincs rá pénzem, isten az atyám nem tudom honnan jött... A véleményetek az egészről meg egész nyugodtan, de légyszi valami egészséges válaszfélét is biggyesszetek már hozzá.

#1/3: Pont erre irányult a kérdés, hogy HOGYAN TUDOK? Magyarul nem tudtam, hogy muszáj hozzá saját weboldal értékesítési rendszerrel. Pont egy ilyen rendszer érdekelt volna. Nincs pénzem rá? Ezek szerint az árfolyamot is tudod előre merre megy :)

#2/3. Nem írtam, hogy annyira jó, csak egy stratégia, ami számomra nyereséges. És időnek kell eltelnie, amíg "normális" méretekkel tudok kötni és "rendes" haszon jön. Addig is jöhetne bevétel máshonnan is, amivel az alaptőkét tudnám gyarapítani. És azért is értékesíteném, mert nem az átlag gondolkodású forexes vagyok, aki foggal körömmel óvja stratégiáját, mer az az öve, ő találta ki és hűha. De én válaszolgassak már magamnak.

#3/3: Nem tervezem átverni a népet ill nem terveztem, mert azóta még jobban utánajártam és letettem a dologról. Túl nagy macera, inkább másra koncentrálok. És 0.01 lottal nem épp könnyű -értékelhető mennyiségű- pénzt szerezni alá. (Mivelhogy nem fogok milliókat kiutalni retail brókernek.)

u.i. nem szívtam mellre, csak unom már a magyar vircsaftot.

2015. szept. 6. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem magyar vircsaft, csak gondolj bele józan paraszti ésszel.


Számodra mi lenne a megnyerőbb, ha egy ingyenes hirdető oldalon találsz meg egy olyan dolgot, amivel magad is pénzt szeretnél keresni vagy egy igényes értékesítési oldalon, ahol ki van jobban fejtve a termék pozitívuma, negatívuma. Tesztek vannak róla, stb...


Ráadásul így nagyobb marketinget is tudsz csinálni neki és nem süllyed el a kismillió hirdetés között.

2015. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlok egy saját weboldalt. Joomla, Wordpress, vagy valami más értelmes CMS.

Egy normális domain név.

Alá egy webáruház motor, pl. VirtueMart

Igényes leírás, képek, bemutató videók. Hitelesített Myfxbook, vagy más statisztikai megoldás éles számlával, legalább fél éves számlatörténettel.

2015. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van egy komoly weboldallal nyilván többre mennék. De ha most kezdeném el csinálgatni, addigra talán már a stratégia is értelmes pénzt hoz, mire az kész. Viszont én kicsit gyorsabb megoldásban gondolkodtam, Angliában élek és itt kicsit nagyobb a vasárlóerő mindenre, az eBay is sokkal jobban megy, (ami nem ingyenes) így talán relatíve amatőr módon, fillérekért (pár font) meghirdetve is talán kipróbálja valaki. Őszintén szólva, ha csak egy kicsit is meggyőző ami a hirdetésben van nekem megérne 4-5 fontot.

Egyébkén köszönöm a weboldal tippeket. A tartalom már megvan, csak prezentálni kéne...

2015. szept. 8. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!