Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Demo számla nyitás tőzsdézéshez?

Demo számla nyitás tőzsdézéshez?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni tőzsdézni, az lenne a kérdésem, hol érdemes Demo számlát nyitni?
2015. aug. 24. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Bárhol... Demo számlán mindig nyerni fogsz - valós kereskedésben meg elbukod a pénzed. A demo számlának pont az a lényege, hogy ráérezz a nyerésre - utána meg csodálkozni fogsz, hogy vajon miért vesztetted el a pénzed? Tudod miért? Mert a Demo számlánál nem kell azon izgulnod, hogy VALÓBAN ELBUKSZ 5 MILLIÓT(nem tanulod meg a kockázatkezelést, stb.
2015. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló írja, a valódi számlán bukni fogsz. Ne gondolj valami ördögi összeesküvésre a brókered részéről, csupán arról van szó, hogy a saját pénzeddel nem ugyanazokat a pozíciókat nyitod és nem azonos időre, mint játékpénzzel. Pszichológia, kockázatkezelés, stb.


Amm nyiss egy demószámlát a plus500-nál, egyszerűsített a kereskedési felület és tényleg 2 perc alatt megvan. Viszont ha igazi pénzzel akarsz tőzsdézni, keress egy megbízható befektetési szolgáltatót, ne bízz pénzt a plus500-ra szvsz.

2015. aug. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy frankón nem értem, hogy most, amikor tévéből, rádióból és a vízcsapból is a Budacash és a Quaestor brókerbotrány folyik, ahol 10 ezrek bukták el nehezen félretett pénzüket vagy épp könnyen megszerzett millióikat, akkor itt, a Gyakorin mindenkin kitört a tőzsdézés vágya és tülekedve jelentkeznek, hogy szintén elbukhassák a pénzüket: tőzsdézni akarok, Demozni akarok. Kiskutya legyek, ha megértem ezt a jelenséget :-)

(első vagyok)

2015. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!