Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Több kérdés a fiverr.commal...

Több kérdés a fiverr.commal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Először is miért éri meg az üzemeltetőnek fenntartani az oldalt? Kapnak a tagok után pénzt vagy abból az 5$-ból kapnak esetleg járulékot?

Második kérdésem az lenne, hogy ha én még nem kapcsoltam paypal fiókot az accountomhoz, attól még vállalhatok munkákat vagy bankártyaösszekapcsolás nélkül eleve nem is működik?

Harmadjára pedig letudod venni a fiverres számládról a pénzt? Ha igen, akkor (az első kérdéshez kapcsolódóan) von le vmit a fiverr?


Hirtelen ezek jutottak eszembe, de bármi más dolgot tudsz, amit feltétlen tudni kell kérlek írd le.

Köszönöm előre is válaszod!



2015. szept. 1. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, kap járulékot és a reklámok után is kap pénzt.

Vállalhatsz munkát, de a pénz felvételéhez kell egy paypal vagy bankkártya.

Közvetlen nem tudsz levenni pénzt. Online vásárlásokra el tudod költeni paypal miatt, de arról átkell utalni és utána tudod felvenni.

2015. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5$ból 1$ az oldal üzemeltetőié.
2015. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, ez is nagy segítség. Szerintem ez a 80-20%os elég korrekt.

Közben eszembe jutott még egy kérdés. Ha valaki vesz valamit, akkor a pénz egyből a sellernek megy, vagy először megáll az oldalon és csak akkor kapja meg, ha megcsinálta a feladatot? Esetleg a vevő visszajelzésére van szükség mint az ebaynél? Itt is van pozitív és negatív visszajelzés?

2015. szept. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!