Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogás fizetős lett?

Jófogás fizetős lett?

Figyelt kérdés
A jófogás ingyenes hirdető oldalról szeretnék kérdezni,ez tényleg fizetős lett,mert ami regén rajta volt hirdetésem azt archiválta rajta és azt írták vissza nekem mikor rákérdeztem hogy némi pénz fejében újra aktiválják,ha töltők fel új hirdetést rá azért is fizetni kell,hogy megjelenjen az oldalon?

2015. szept. 3. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
régen is fizetős volt.
2015. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hól tudok meghirdetni ingyenesen,autógumikat?
2015. szept. 3. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
töltsd fel újra, ingyenes.
2015. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

alapból ingyenes, de csak egy ideig, utána fizetni kell, úgy tudom.

megtehetik, egyedül maradtak a piacon.

ha újra feltölti, úgyis felismerik, még akkor is, ha csinál új regisztrációt. a fotókról, a szövegről, az árról, az elérhetőségi telefonszámról, stb. ezeket figyelik.

más e-mail címed lehet, de a telefonszámnál nincs olyan sok lehetőség, meg lehet adni a párodét, anyudét, de véges a kör.

az eladni kínált holmi adatai pedig gondolom nem változnak, nem is tudom, mit kell írni, de coll, osztókör, márka, csak nem fog megváltozni!


amúgy a használtautó elég népszerű oldal, tudtommal 2 hirdetés ingyenes.


de utána az előresorolás 100-200 ft, ha tízezrekért adsz el valamit, akkor ennyit megér.

2015. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Harangozó Csaba ***** válasza:
Az előző válasz nem korrekt. Én újra feladtam ugyanazokat a hirdetéseket, ugyanazokkal a képekkel ( vagy 170 db-ot ) még mielőtt pár nappal lejártak volna. S ezt teszem a jövőben is. Ami lejárt volna, azt töröltem, így mindig csak egy hirdetés van arra a dologra. ( A törölteket a jófogás 15 nap után törli. Egy hirdetés most 90 napig aktív, utána archiválják 180 napig, abban a reményben, hogy fizetség fejében megújítják. ) Lehet, hogy macerás 90 naponta újra feltenni a hirdetés(eke)t, de így ingyenes. Ami fizetős, az a Vatera :-) Meg vannak más, ingyenes oldalak is ( nextapro.hu pl. )
2015. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erősen elmentek a fizetős irányba. Előtte adtak, most már csak vesznek.
2015. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!