Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik gazdaságban dolgoznak!...

Akik gazdaságban dolgoznak! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy érettségi előtt állok, kedvenc tárgyam az üzleti gazdaság, abból is szeretnék érettségizni. :) viszont kicsit tanácstalan, illetve tudatlan vagyok. :) abban szeretném a segítséget kérni, hogy ti mit gondoltok a saját szakmátokról? Mennyire jó, élvezetes abban dolgozni, illetve milyen szakmáról van szó? :) Könyvelőnek gondoltam először is, idővel, de még nemtudom, jövőre 1 éves OKJ képzésen a Vállalkozás és Bérügyintézőt teszem le..


Köszönöm mindenkinek, aki válaszol! :)



2015. szept. 30. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp az OKJ-t akarod letenni, vagy esetleg egyetem felé is orientálódnál?


Ugyanis nálunk kifejezetten keresi az olyan munkaerőt a vállalat akinek van egy pénzügyi vagy gazd. diplomája és hozzá egy könyvelői végezettség. Vagy bérügyintéző.


Ha csak szimplán OKJ-ben gondolkodsz akkor is el lehet kisebb cégeknél helyezkedni.

2015. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) igen, egyetem felé is orientálódnék ha arról van szó, csak nemtudom megéri e a mai világban.. :)
2015. okt. 29. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!