Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vissza lehet-e mondani egy...

William Tell kérdése:

Vissza lehet-e mondani egy előfizetést?

Figyelt kérdés
Ma kötöttem a Vodafone-nál egy számlás (értelemszerűen nem feltöltőkártyás) szerződést (2 év hűségidő, csak SIM, készüléket nem vettem mellé), de otthon rájöttem, hogy arra a célra, amire szántam nem fog megfelelni (az üzletkötő mindenről korrektül tájékoztatott, csak én akkor lányos zavaromban nem kapcsoltam). Jelen esetben milyen lehetőségeim vannak a szerződés felbontására? (Lehetőleg úgy, hogy azt olcsón megússzam. Olvastam valami kötbérről benne sajna...)

2015. okt. 13. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A szerzodest, amit alairtal, elolvastad?
2015. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. okt. 13. 20:33
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem ez a gondom. Nevezzük nevén a gyereket: egy korlátlan roaming szolgáltatásról van, aminek feltétele, hogy havonta egyszer itthonról is indítsak hívást. Na mármost, ez Erasmussal bajosan fog teljesülni szerintem, szóval így számomra az egész nem fog érni egy kalap sz@rt sem. Ezért szeretném felbontani bármiképpen.
2015. okt. 13. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem roaming hueseg ha hazatelefonalni akarsz, Skype ingyenes.
2015. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát első hozzászóló: nem az a problémám, hogy átb@sssztak, mert ugyebár nem ez történt, csak nem voltam kellően körültekintő. Magyarul benéztem a dolgot, ezért szeretnék szabadulni a szerződéstől. Ha lehet.
2015. okt. 13. 20:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Második: értem és igen, hibáztam. Baromságot csináltam stb.
2015. okt. 13. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hívd fel az ügyfélszolgálatot (1270, ingyen van) és kérd a segítségüket. Ha nem vettél telefont az előfizetéshez, akkor valószínűleg tudsz olcsóbb tarifacsomagra váltani.
2015. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
korlátlan-at kell-et volna
2015. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!