Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miben és hogyan lehet feladni...

Miben és hogyan lehet feladni dolgokat postai csomagként illetve ajánlott levélként? Vatera

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy a Vaterán készülők dolgokat eladni!Jelen pillanatban babacuccokat!Nincs semmi amibe beletudnám rakni őket és azt se tudom,hogy mibe is lehetne!Valaki segítene?Ja és hogy mennyibe is kerülne.Lehetőleg minél olcsóbban jöjjek ki belőle!
2010. márc. 19. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvashatsz róla, nem olcsó az biztos.

Kisebb dolgokat borítékban pl. A4-es. Vagy dobozban; élelmiszer vagy egyéb boltokból ingyen el lehet hozni.

2010. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én segitek, én is árulok a teszveszen:) Ajánlott levélként nem csak boritékban tudsz feladni,hanem akár dobozban is. Én pl. a sterilizálókészüléket igy adtam fel.Ilyenkor a súly alapján kel fizetned a feladásért. A posta.hu oldalon megtalálod a táblázatot,otthon leméred elöre és igy megtudod adni a postai dijat a vevőnek.

Pl. egy csörgőt beletudsz rakni egy postakész ajánlott boritékba is, de csomagolhatod is és akkor súly alapján viszik. Megkell nézni hogyan olcsóbb. Átlagban 355-870 Ft-ig jönnek ki az árak.(ajánlott levélként)

Ja és nem muszáj dobozba csomagolnod! Én van,hogy ruhaneműt a pelenkának a zacsijába csomagolom, papirt ragasztok az elejére erre irom a cimet és igy adom fel ajánlott levélként.

2010. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!A postán nem nézik hülyének az embert,ha így adja fel a cuccokat?mármint pl pelenkás zacsiban?

Tény és való,hogy így tényleg olcsóbb a csomagolás! :D

2010. márc. 20. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia én egy egy kilos rucit adtam most fel.

2x csomagoltam ujságpapírba aztán fénymáásolóba és arra irtam a címet. 870ft volt a posta

2010. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!Közben már kaptam egy két ruhaadagot és bőven lett ötletem hozzá!:D

Kaptam most egy tápszeres dobozban,most már gyűjtöm a pelus zacsikat,kaptam dobozt,amibe újra rakhatok cuccokat stb.Most már beindult a kereslet-kínálat! :))))

2010. máj. 13. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!