Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha bármely oldalon 1 ft-os...

Ha bármely oldalon 1 ft-os aukcióra licitáltok, mit tesztek, hogy ne felejtsétek el a lejáratot? Mikori lejáratot tudtok legjobban fejbe tartani?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, lehet, hogy nem akarom eléggé a dolgokat, de annyiszor csúsztam már le úgy dolgokról, hogy elfelejtettem :-(

Jó, igen, tudom van a telefonokon emlékeztető, de akkor nálam egész nap szólna: D hol egy néninek kell bevásárolni, hol ide-oda kell rohanni, stb.

Ti mit csináltok, hogy jegyzitek meg? Előre is ksözi :-)



2015. dec. 1. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Van a világon naptár, jegyzetfüzet, stb. amire fel lehet írni.
2015. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
lol
2015. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, Ti még sosem csúsztatok le tök jó cuccokról olyan miatt, hogy elfelejtettétek.

Be van állítva emailes értesítő is, ami egy nappal korábban értesít, de mire odajutunk, hogy lejár az aukció, addigra tuti elfelejtem.


Jó, tudom, ez legyen a legnagyobb bajom :-)

2015. dec. 3. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!