Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A DPD Futárszolgálatról...

A DPD Futárszolgálatról vannak rossz tapasztalataid?

Figyelt kérdés

Vettem egy terméket online és a DPD hozza ki. Már nov.29-én feladták, nov.30. óta ott van a DPD bizonyos depójában a csomagom. Azt írták, hogy nov.30-dec.02. közt hozzák ki. Dec.02-án kaptam egy SMSt hogy mégsem hozzák. Majd jelentkeznek. Azóta semmi. Hiába hívom őket, csak foglalt.

A rendszerben az szerepel, hogy a kiszállító depóban van és módosították a kiszállítás dátumát, de hogy mikorra, arról semmi. Járt már így valaki? Ki fogják hozni? Elvesztették? Összetörték? Mért nem hozzák? Ki van fizetve a termék!



2015. dec. 4. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Olcsón szállítanak ezért alkalmazzák őket sokan. Nekem is volt már több termék ami lassan ért ide. És a futárokról meg tudni kell hogy fiatal tapasztalatlan gyerekek nagyrészt.
2015. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek többször volt már hogy összetörték a csomagját. Legutóbb egy nyúlketrecet, ami azért elég strapabíró. Ahhoz kb bele kellett rúgni a csomagba, hogy elgörbüljenek a rácsai.
2015. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek.

Még nem volt szerencsém hozzájuk.

(Szigorúan erre a kérdésre vélaszoltam: "...vannak rossz tapasztalataid?")

2015. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akik Mórra szállítanak, azokkal még sosem volt gondom, pedig csomagot hoztak és vittek is, elérni is el lehetett őket mindig
2015. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eddig 1x hozott a DPD csomagot. Kedves volt a futár. A gls-hez képest.. mert azok idegbetegek. De gondolom a főnökeik miatt
2015. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem annyi rossz tapasztalatom van velük, hogy ha látom egy webáruházban, hogy ők szállítanak, inkább nem rendelek! Bunkók a futárok és az ügyintézés is nulla! A 3-ik csomagom érkezett sérülten, a benne lévő termék összetörve, és a futár be se hozta, ledobta az aszfaltra aztán cső! Volt, hogy benyúlt a kerítésen és a kuka tetejére rakta a csomagot, gondolom ilyenkor aláhamisítja az aláírásomat. A cucc meg ott ázott egész nap! Borsod megyei vagyok.
2015. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül megkaptam a csomagot sértetlenül!

Még az emailemre is válaszolt az ügyfélszolgálati munkatárs és elnézést kért a csomagkezelési hibáért, késésért.

2015. dec. 7. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!