Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vállalkozók! Nektek fontos...

Vállalkozók! Nektek fontos hogy a munkásotok mennyire elégedett pl a fizetésével? Vagy csak a profit a lényeg?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Profit a lényeg. Nem azért lettem vállalkozó és kockáztatom az összes vagyonomat, hogy az alkalmazottam jól éljen.


Persze ha letesz valamit az asztalra, akkor nem vagyok hálátlan. De ha egy udvar söprést se tud rendesen megcsinálni, akkor ne várjon semmit.

2015. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tehát az se érdekel hogy meg tud e élni a fizetéséből?
2015. dec. 30. 21:19
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Ő dolga. Tanulni bármikor lehet. 1000 emberből kb 1 képes az önfejlesztésre. Nálunk van olyan, aki megtanulta programozni magától az automatákat, és olyan problémát képes megoldani, amikre az olasz mérnökök csak pislognak.


Ő természetesen meg tud élni vígan a fizetéséből.

2015. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem érdekelne. Az ő baja ha elvállalta és nem tud belőle megélni. :) Csak addig kell amíg két kis keze termeli a hasznot.
2015. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"Engem nem érdekelne. Az ő baja ha elvállalta és nem tud belőle megélni. :) Csak addig kell amíg két kis keze termeli a hasznot."


nem félsz hogy egy nap begőzöl és szétveri a kócerájt?

2015. dec. 30. 21:26
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

"nem félsz hogy egy nap begőzöl és szétveri a kócerájt?"


Nem, mert akkor a sz@rt is kiperelem belőle, ha kárt tesz az üzletemben.

2015. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

te buta. mivel annyi fizetést adsz neki hogy megélni is alig tud, szerinted lesz pénze fizetni? Futhatsz a pénzed után :))


Nem félünk tőletek tőkések! :))

2015. dec. 30. 21:40
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

"nem félsz hogy egy nap begőzöl és szétveri a kócerájt?"


Örülnék neki, fizethetne jó kis kártérítést. Ha meg szabad akaratából van itt akkor örüljön hogy kap éhbért nehogy már neki álljon feljebb. Nem a dolgozó fogja irányítgatni a munkáltatót, szépen nézne ki. Menjen árkotásni ha nem tetszik.

2015. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Mit tiszteljek és fizessek meg valakin, aki helyett bármikor találok az utcáról egy tökéletes helyettesítőt? Ha valaki értékes a cégem szempontjából, akkor azt természetesen hajlandó vagyok megfizetni addig a pontig, amíg hasznom van abból, hogy megfizetem.


Nem értem, hogy az alkoholista, munkakerülő kóklerek miért hiszik azt, hogy nekik alanyi jogon minden jár csak azért, mert valaki megszülte őket.

Menjetek el tanulni/fejlesszétek magatokat/vállalkozzatok, és lesz pénzetek. Pont leszarom, hogy egy eldobható, egyszerűen pótolható erőforrásnak milyen a kis lelkecskéje.

2015. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Miért Balázska, neked fontos, hogy szegény vállalkozó mennyire elégedett a hasznával? Vagy csak a fizetésed a lényeg meg a kannásbor? Van neked szíved?
2015. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!