Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tozsdei kereskedes interneten....

Clark90 kérdése:

Tozsdei kereskedes interneten. Plusz 500 alkalmazas. Demo modban vagyok meg s szeretnek valodi penzre valtani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van ety kes srorjlt penzem, amit szeretnek befekteoni es pindenki a tjzsdet javafoloa es gondoltam kiprobalom.

A plusz500.hu mobil alkalmazasaban probalkozom demo uzemmodban es eleg jo merlegekkel szoktam zarni...

Ezzel egyutt azonban van egy ket dolog, ami eddig kicsit hihetetlennek tunik nekem.


Ha feltoltom a szamlamat teszem azt 1.000.000,-val es elkezdek ker skedni. (Fokepp az olajjal szoktam "jaoszani") es lebonyjlitok egy pozitiv ugyletet, akkor az azzal "keresett" penzt en at tudom utalni a szamlamra, vagy ebbolcsak egy bizjnyos % az enyem?


Hogyan tudom feltoltani a szamlamat va odi penzzel?


Hogy tudok penzt atvezetni a folyoszamlamra?


Ha sikerul egy kis tobbletbevetelt osszehoznom azutanuhogyan kell adoznom es mennyit?


A valaszokat elore is koszonom.


2016. jan. 13. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a mobilodon, hanem rendes számítógépen látogass el a bróker veboldalára és a "segítségnyújtás" menűpontban minden kérdésedre megtalálod a választ.
2016. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A demo mód pont arra jó, hogy ott mindenkinek jól megy, aztán majd jön a bukta, ha igazi pénzre váltasz.
2016. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
2000-ben sem fizették ki az embereket, hazánkban engedélyük sincsen, de majd a Nevesincs Kérdezőnek fizetnek :)
2016. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, had csinálja. :D
2016. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

kerdeseket tettem fel, nem nev nelkul, ott a nevem.

Ertelmes valaszokat vartam ra, de eddig az elso kjmmentelo tudott ertelmes, hasznalhato valaszt adni. Mondjuk az is igaz, hogy nem irtam oda a kerddessor vegere, hogy "trollok kimeljenek meg a megjegyzeseiktol". Legkozelebb ne kovetem el a hibat. :) Ja es igen tisztelt nevesincs kommentelo, nekem kint van a nevem a kerdesnel, de neked meg egy nickmame sinsf... ;)

2016. jan. 13. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy ki van téve egy béna nicknév, azt nem reprezentál semmilyen valós személyt, agysebészkém.
2016. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Valóban trollok vagyunk, még véletlenül sem próbáltalak megóvni attól, hogy csak úgy beleugorj ebbe az egészbe. Demoban még egy ovodás is jól profitál, noha azt se tudja mit csinál.

De majd rendes pénzzel... Ide ne gyere vissza siránkozni, hogy át lettél vágva!

2016. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Annal tobbet, mint a "Nevesincs"-seg es a trollkodas... Agysebeszkem... :) De imadom az internetes tarsadalmat, olyan jokat tudok derulni a hozzad hasonlo figurakon! :D
2016. jan. 13. 15:47
 9/10 A kérdező kommentje:
Azert hulye ense vagyok, plane a penvugyeket szoktam millioszor atragni mire dontesre jutok. Eppen ezert probalok felvilagosodni ezzel kapcsolatban is... de eddig szinte meg csak lehurrogast kaptam, az elso valaszt kiveve...
2016. jan. 13. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, ha nem vagy hülye akkor rágd át ezt: A plusz 500-ra ne megy valódi pénzzel, mert könnyen megjárhatod. Keress olyan befektetési szolgáltatót akinek rendes banki háttere és engedélye van hazánkban is. Ez lenne az alap az intézmény kockázat minimalizálásában. Utána művelni kellene magad egy kicsit a területen, de nem ilyen nevenincs brókertanfolyamokkal, hanem releváns szakirodalommal. Utána esetleg megéri ezen gondolkodni, egy olyan pénzösszeggel, ami nem hiányozna ha elvesztenéd.
2016. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!