Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A SportsDirect oldal megbízható?

A SportsDirect oldal megbízható?

Figyelt kérdés
szeretnék rendelni pár dolgot de csak bankkártyás fizetési mód van.Nem vágnak át hogy többet levesznek a kártyáról vaagy nem azt küldik ki amit rendeltem?
2016. jan. 21. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
igen az, de ha annyira félsz az online kártyás fizetéstől, akkor igényelj virtuális kártyát!
2016. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem attól félek h többet vesznek le,hanem hogy nem azt küldik ki..
2016. jan. 21. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
abszolút. az egyik legnagyobb sportszer lánc europában, kb mint az amazon olyan megbízható.
2016. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

HElló!


Eddig pozitívak a tapasztalataim, bár nekem még csak most van úton az első csomagom. Ha minden igaz pont holnap érkezik meg, már Budapesten van a cucc.

2016. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és miért olyan olcsó minden? én egy focicipőt rendeltem,egy másodosztályú nike mercurialt 50€-ért amit más oldalon 120alatt nem lehet megvenni..az áruk is eredetiek?
2016. jan. 22. 12:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó minőségűek?
2016. jan. 22. 14:58
 7/7 anonim válasza:

Szia,

Sok helyen van már üzletük is itt. Azt csinálom, elmegyek az üzletbe kinézek valamit, felpróbálom jó-e aztán megrendelem. Sokszor jóval olcsóbb mint az üzletükben még postaköltséggel is ami olyan 3000 forint körül van.


Eredeti termékeik vannak bár tudjuk mindenből van jobb-rosszabb, ezért nézem meg előbb üzletben :)

2016. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!