Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak olyan otthoni munkák...

Vannak olyan otthoni munkák mint toll-, játék összeszerelés? És ami nem átverés.

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezeknek 99%-a átverés (vagy mind).


Egyik ismerősöm próbálkozott hasonlóval, be kellett fizetni x összeget (szerencsére nem volt sok pénz), aztán küldtek alapanyagot meg útmutatót. Ő visszaküldte a kész cuccot (azt hiszem gyöngyből készült figurákat kellett csinálni)és nem fizettek,arra hivatkozva h selejt volt amit csinált - pedig ha valakinek,az ismerősömnek nagyon jó a kézügyessége és mind tuti nem volt rossz, szóval én az ilyenekben nem hiszek!


meg ha már neked kell előre valamit fizetni (ami állítólag ugye visszatérül), nekem az már sosem szimpatikus, átverés szagú.

2010. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek
2010. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké és köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 29. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jártam, mint amit az első válaszoló írt. Be ne dőlj ilyeneknek!
2012. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!