Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fizetős lett a jofogás, mit...

Fizetős lett a jofogás, mit tudok még használni?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kocsit eladni, de 1200 forint a hirdetés plusz a képeket sem engedi feltölteni. fél éve még ingyenes volt. Használtautókra felraktam de szeretem több helyre feltenni.
2016. febr. 16. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként nem fizetős a jófogás, csak ha ki akarod emelni, csak úgy van megcsinálva, hogy amikor a hirdetést feladod sokszor nem látod, hogy van tovább kiemelés nélkül opció is.

2016. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Egyébként nem fizetős a jófogás, csak ha ki akarod emelni"


Tessék:


'Céges hirdetőink számára 2015. december 1-től a hirdetésfeladás díja az Autó és Motor, robogó kategóriákban nettó 900 forint, amit bankkártyával tudsz kifizetni. Ezután hirdetésed 90 napig lesz elérhető a Jófogáson.'

2016. febr. 16. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Én más kategóriába adtam fel hirdetést és az ingyen volt.
2016. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de akkor törlik nem?
2016. febr. 16. 11:09
 5/8 A kérdező kommentje:
most regisztráltam újra hogy ne céges legyek de ugyanez a baja...
2016. febr. 16. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem autót akartam eladni :D
2016. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg el akarod adni, neked nem ér meg 1200 forintot? Ha nem, akkor be kell érned a használtautóval,ezért az sem kicsi oldal.
2016. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem éri meg, ha lehet ingyenesen is, meg egyáltalán nem garantált a siker
2016. febr. 17. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!