Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixpro-t hogy tudom...

Tippmixpro-t hogy tudom elkezdeni ha 18alatt vagyok?

Figyelt kérdés
Szüleim engednék de nem tudják hogy kell elmondjátok az elejétöl a végéig mit kell csinálni,hogy tudjak játszani?

2016. febr. 18. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szüleid be regisztrálnak! És te játszol! Bankkártya kell, amiről féltöltést végezhetsz, v jobb esetben a nyereményt át utalják!Nagy nyereménynél még csak egyeztetés sem kell, mert át utalják! Én szeretem a szerencse zrt-nél vagyok. Minden esetben 2-3 perc és ráteszik a nyereményem... Sok szerencsét
2016. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne kezdd el, nem lesz jó vége
2016. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak 18 év felett lehet játszani, tehát valamelyik szülőd email címével, kártyájával, stb. Ehhez nem hiszem, hogy hozzájárulnak, hiszen az az ő pénzük és adataik. (és az esetleges nyeremény is őket illeti hivatalosan)
2016. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!