Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudsz a Ritter Akadémiáról?

Mit tudsz a Ritter Akadémiáról?

Figyelt kérdés
Ma lehet még jelentkezni, és másfél hét alatt milliomos leszek. Kis befektetés, nagy nyeremény. Mit bukhatok? A befizetett összeget, amiről még nem tudom, mennyi. Próbáljam ki?
2016. márc. 16. 11:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Ezt írja az egyik tag: "A tartozásaim meghaladták a 60 000 000 ft-ot, minden "vagyonom" a feleségeim és a gyerekeim voltak. Egy kis lakást béreltünk egy szocreál lakótelepen, egy omladozó roncs volt az autónk, csak pár tízezer forintunk volt félrerakva a rosszabb napokra. Egy hónappal azután, hogy felfedeztem azt a módszert, amit csak úgy hívok "a lusta emberek magas keresetének titka", azaz a bináris opciókba való befektetés, minden elkezdett a lehető legjobban alakulni."

Csak úgy, 60 millió tartozás?! Nagyon fura...

2016. márc. 16. 11:28
 2/6 A kérdező kommentje:
Rátaláltam másik kérdésre és a válaszokra. Na persze, hogy az én átutalásomból gazdagodna a zseni!
2016. márc. 16. 11:38
 3/6 anonim válasza:
Kamu
2016. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, az. Ritter a hiszékenység vámszedője. Pontosan úgy hat a gazdagság ígérgetése, mint a fogyasztótabletták esetében az 1 hónap alatt 24 kg mínusz. Nem dőltem be, bár egy pillanatra meginogtam. Aztán megtudtam, hogy úgy kezdődik az egész, hogy nyiss számlát, fizess be...
2016. márc. 17. 11:19
 5/6 anonim válasza:

A most futó hirdetésbe, az oldalon az összes fénykép hamis, internetről letöltött. Nem azokat ábrázolja, akik alá vannak írva. Ritter András sem az természetesen. Viszont az ilyen átveréseket már megszoktuk, a fogyasztószereknél is, úgyhogy ez nem új. A sok menü egyike sem arra mutat, amire hivatkozik (DIVAT), ebből mindig lehet tudni, hogy hamis oldalon vagyunk.


Ha valaki rájön annak módszerére, hogy miként kereshet havi 2-3 millió forintot könnyen, akkor vajon azt meg akarja osztani az egész világgal?


Megmondom itt ki keres rajta (de remélem nem ennyit): aki az oldalt üzemelteti. A gond az, hogy az emberek kifizetik az összeget, aztán rájönnek az átverésre, fórumokon írogatnak "feljelentem, ma megyek a rendőrségre". De soha nem jutnak el oda, lenyugszanak, belenyugszanak, nem tesznek feljelentést, szégyelik is, meg a Magyar ember elég lusta is. Szóval ezért működik ez. Maximum itt siránkoznak azok, akiket átvertek, és ebből jól megél az oldal. Még annyi segítség mindenkinek - minden ilyen gyanús oldalhoz: tölts le egy két fotót róla (ami alá oda van írva, hogy "elégedett ügyfél, Kovács Andrea háztartásbeli", és a google reverse képkeresővel keresd vissza. Megtalálod, honnan lopták le a képeket (általában olyan képek ezek, amiket azért árusítanak, hogy fel lehessen használni az interneten), amolyan "modellügynökségek"-

2016. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanulságos hozzászólást. Minden szó aranyat ér.
2016. márc. 25. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!