Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg ezt az önmegva...

Hogy oldjam meg ezt az önmegvalósitást?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy már van egy tervem a jövőt illetően, csak nemtudom "megfogni, hol elindulni, nem tudom hol kezdjem, mert az egyik függ a másiktól.

Vannak hibáim, sok minden kimaradt az életemből gyerekkorban zárkózottság miatt, amit megtanulhattam volna, Ez igy most 25 évesen akadályokat jelent, nehézségeket, társas helyzetekben.mindig felmerül 1-2 olyan dolog ami számomra ismeretlen, de másnak lehet hogy alap. ezért időközben kialakult bennem frusztráció, szorongás.

A tanulmányaimat illetően sajnos nem tudtam olyan szintre vinni,szakiskolába jártam, de nem fejeztem be, mert rájöttem nem azt akarom csinálni,

egy okj-ra mentem tovább. végül abba se tudtam nagyon el helyezkedni, de igy utólag elgondolkoztam, rájöttem ha letennék mellé egy kiegészitő másik szakmát, ami valamilyen szinten összefügg az előző szakmával, akkor már többre is mennék vele. s lényegében ez a szak irány lenne amin elakarok indulni hosszabb távon. csak hát ez utóbbi csak szeptemberben indul, és 2 éves.

Jelenleg még szülőkkel élek, alkalmi, időszakos munkákat tudok végezni, mert egyszerüen nincs olyan amiről azt mondhatnám jó vagyok, na meg mindig szembesülnöm kell amit leirtam, helyzetekben ami miatt frusztráltságot érzek társasági helyzetekben.

de ugyanakkor már egyre inkább erősödik bennem az is hogy jó lenne már külön élni saját önálló életet, ahol nem zavarna senkit ha én másképp csinálnék dolgokat mint eddig.

Ezzel párhuzamosan segitségre lesz szükségem, különböző személyiségfejlesztő-kommunikáció tréningekre járnék, amik szükségesek lennének ahhoz hogy egy "új életet kialakitsak,egy lökést adjon, más nézőponttal, Tehát én ezt akkora szeretném időziteni ha elköltöznék egy albérletbe. Igen ám csak itt a gond albérlethez pénz kellene,meg mind ehhez, állandó munkahely, na meg a tréningekre is. mellesleg egy ilyen tréning, ami megadna egy keretet, amikkel kitudnék alakitani emberekkel jó viszonyt, ami meg mondjuk egy hosszabb távú munkahelyhez lenne jó. s ehhez is pénz kellene, na meg idő. egyáltalán nem tudom, hogy tudnék milyen szakmával pénzt gyüjteni addig is.. Tehát lényegében, pénz kell ahhoz hogy magamra költsek, na meg ami idő. Meg pénz ahhoz hogy félretegyek albérletbe is. az még megoldható hogy egy baráttal, lakótárssal és akkor jobban kijövünk megosztva az albérlet költségein.. csak az elindulás, nem tudom mi lenne a megoldás. ha már meglenne egy kezdeti szint onnan már tartható lenne az egész.


2016. márc. 17. 17:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!