Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nyernétek a lottón 1...

Ha nyernétek a lottón 1 milliárd forintot akkor mire költenétek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 10:23
1 2
 1/16 anonim válasza:

Világ körüli útra mennék:)

Segítenék a családnak anyagilag

Lenne egy gyönyörű kertes házam ahol kutyákkal és bambikkal élnék

Alapítanék egy otthont az árváknak és jótékonykodnék sokat.

jaj de jó lenne, vettünk lottót de sajna nem nyertünk tehát ezek még álmok maradnak

2010. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát én is kb ezt tenném! igen én se szoktam nyerni a lottón :(
2010. ápr. 6. 10:35
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Végleg kiköltöznék külföldre és ott éldegélnék.
2010. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

elköltöznék innen,vinném anyámékat is

vennék szép házikót,lenne sok macskám,elvégezném az épitészmérnökit,nem érezve közben azt hogy ismerettség nélkül nem megyek vele semmire...

élném világom

2010. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Ó, ezen hányszor fantáziáltam már... :)


Az első dolgom az lenne, hogy mamámat a jelenlegi lakheléyről azonnal elköltöztetném bizonyos emberek miatt...

Aztáűn természetesen kifizetnénk az adósségainkat és magunknak is vennék egy szép házat.

A város szélén építtetnék egy korszerű állatmenhelyet, ahol az állatoknak nem kell nyomorogniuk és rendesen el vannak látva. Mivel úgyis sok pénzem lenne, nyárra diákokra bíznám az állatok gonsozását. (Tök sokan keresnek eredménytelen diákmunkát, és nagyon sokan imádják az állatokat.)

Aztán hallottam egy erdélyi papról, aki adományokat gyűjt azért, hogy árvaotthonokat építsen, ha jól tudom egyet már sikerült is felépíttetnie. Szóval felkeresném ezt a papot.

Illetve szoktam látni az utcán zenélni egy nagyon aranyos idős bácsit, rajta is biztosan segítenék.

Valamint felépíttetnék egy pár emeletes lakást, valami panelfélét, ahol azoknak adnék ingyen ideiglenes otthont, akiket kilakoltattak a saját házukból a válság miatt....


Szerintem nagyon hamar sikerülne elköltenem azt a pénzt...

2010. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát 1 milliárdot nagyon nehéz ám elkölteni nagyon sok pénz az ám!
2010. ápr. 6. 10:54
 7/16 anonim válasza:

Nagyon sok pénz, ez igaz. De céloztam rá, hogy segíteni szeretnék az embereknek. Magyarországon túl sok olyan ember van, akin segíteni kellene, és ahhoz kevés az egymilliárd forint.


Gondoljunk arra, hogy Magyarország lakossága 10 millió. Vegyük úgy, hogy minden család 4 fős, azaz kb. 2,5 millió család van Magyarországon. Ha minden családon segíteni szeretnék, a jelenlegi lottónyereménnyel számolva családonként 632 forintot tudnék adni. Ebből nyilván vannak olyanok, akik nem szorulnak rá. Az más kérdés, hogy nemcsak a magyarországi magyarokon segítenék, hanem a határontúliakon is. Szóval sok pénz, sok pénz, de szerintem akkor is elmenne.

2010. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Ha hiszitek ha nem, én ismerem azt az embert, aki pár éve megnyerte az 5 milliárdot. Egy külön embere van, aki csak a pénzügyeivel fogllakozik. Rengeteg épitkezésbe fogott, meg persze jótékonykodott is. Meg járja a világot, legutóbb Rióban volt, a fesztiválon.

Hát én is szeretném az 1 milliárdot, de mennyi az esélye, hogy ugyanabban a városban lesz megint nyertes???

Amúgy ha nyernék, kiköltöznék Ausztriába. Meg jótékonykodnék, legelőször a gyerekkórházaknak adnék. Aztán vállakozást inditanék, kereskednék, épitkeznék. És a családot nem engedném dolgozni.

2010. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Kiköltöznék Hollandiába (utálom a füvet, aki járt ott, az tudja, hogy miért mennék ki), kialakítanék egy kis kézműves boltot, és élném az életem. A családnak és a párom családjának kifizetném az adósságait, elintézném, hogy ne legyen több pénzügyi gondjuk, és élném életem a saját kis családommal.
2010. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem is lottózok , így nem is sok esélyem van hogy megnyerem :)
2010. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!