Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azok a gazdag emberek, akik a...

Azok a gazdag emberek, akik a drága kocsikban ülnek azok mivel foglalkoznak? 17/F

Figyelt kérdés
közbe telefonálnak is

2016. ápr. 16. 20:03
 1/10 anonim válasza:
49%
Politikusok, üzletemberek, jól sikerült vállalkozások megalkotói stb stb
2016. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Az 100%, hogy nem alkalmazottak!
2016. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Látom, hogy mindig kocsiba ülnek és telefon a fülnél, de hogy dolgozni még soha nem láttam!
2016. ápr. 16. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a munkát úgy képzeled el, hogy a sódert lapátolja, akkor nem is fogod. A telefon a fülnél többnyire azt jelenti, hogy épp dolgozik.
2016. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

#3


Mivel ők nem dolgoznak, hanem dolgoztatnak!

2016. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi számít drágának? Van akinek egy 1-es vagy 3-as BMW is drága, másnak meg egy 7-es számít annak.


Alkalmazott vagyok, drága kocsiban ülök, és néha telefonálok is közben (bár nem munka ügyben).


Nem kell túlmisztifikálni, nem csak a politikusok és vállalat igazgatók járnak kicsit is drágább kocsival, persze kétségkívül nem az S classe kategóriára gondolok.

2016. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
drága kocsi = amit alkalmazotti fizetésből nem tudsz megvenni
2016. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Értem, az a drága, amit alkalmazotti fizetésből nem tudsz megvenni... Nos a magyar átlag bérből gyakorlatilag bármelyik új autó a megvásárolhatatlan kategóriába esik, gondolom azért nem egy jobban felszerelt új Ford Focusra gondolt a kérdező...


Miért? Mennyi egy alkalmazotti fizetés? Az megvan, hogy vannak 150 nettóval alkalmazottak (ők nem nagyon fognak semmilyen új kocsit venni) meg 800 ezerrel (mérnökök között ez elérhető anélkül, hogy valami extra managerek vagy cégtulajok lennének), ők ha erre költenek, akkor egy 10+ millás verda sem elérhetetlen (nekem is van kollégám, aki 10 millás kocsival jár, de egy kevesebb, mint 30nm-es albérletben lakik, egyszerűen neki az a fontosabb)

2016. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Cégvezető....

Apámnak is egész nap a fülén van a telefon.

2016. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem droggal foglalkoznak sosem dolgozik de televan
2016. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!