Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sürgös informáciora lenne...

Istvanka1983 kérdése:

Sürgös informáciora lenne szükségem. Németországban élek és itt is dolgozom, Pár napja allitolag keresett a Nav, kershet külföldön?

Figyelt kérdés
Banki tartozásom van otthon és nem jelentkeztem ki a cimemröl,kershetnek e külföldön,ha igen hogyan? Rendörséggel? Vagy hogy?
2016. máj. 2. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen, kereshetnek. EU-n belül könnyedèn indìthatnak eljàràst tartozas miatt. Ès mivel a nèmeteket is belevonjàk, ezert a behajtàsi díj sem a magyar szint lesz, hanem jóval több. Be kell fizetni mindent, akkor nincs baj, nem bùjkálni kell a felelőssèg elöl.
2016. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Banki tartozás miatt nem fog keresni a NAV. A NAV a hitelek közül egyedül a diákhitel tartozásokkal foglalkozik, de az meg csak nagyon tág értelemben véve banki tartozás.
2016. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kereshetnek banki tartozas miatt. Sot, mar elore vetitem, ha Nemetorszagban veszel fel hitelt es nem fizeted, ok is keresni fognak, csak ok rendorsegi feljelentessel ;) En a multkor kerdeztem meg, mi tortenik, ha esetleh nem fizetsz. 3 honapig csak felszolitanak, de aztan komolyabbra fordul a buli :) Szoval, a felelosseg az felelosseg.
2016. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy csak egy nem rendezett adobevallàsi hàtralékrol volt szo,15 ezer ft, már hála isten letisztáztam
2016. máj. 4. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!