Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezt kiszámolni?...

Hogyan lehetne ezt kiszámolni? (komoly matematika és/vagy informatikai tudás kellene)

Figyelt kérdés

Sziasztok, remélem jó kategóriában teszem fel a kérdésemet.

Találtam egy befektetési módszert, és szeretném kiszámolni a pontos nyereségemet (adó mértékegységet).

A pontos körülményeket ismertetni most elég hosszú idő lenne, szóval ezt most kihagyom.

Lényeg a következő. Van nekem egy "A" értékem és egy "B" értékem. Ebből a B az pénznem, innentől legyen USD.

Az alaptörténet az, hogy nekem van 30A-m, ami egy nap alatt termel nekem 0.1673 USD-ot. Ha nem nyúlok hozzá a dolgokhoz.

De, van egy lehetőség, amivel én a megtermelt USD-ot 5 percenként átválthatom A-ba. 1 USD=1.47058824A.

Azt szeretném kiszámolni, hogy x időegység alatt, például 1 nap alatt mekkorára nőhet így az A-m.

Ha esetleg erre tudnátok írni nekem egy excell függvényt, vagy ilyesmit azt nagyon szépen megköszönném.



2016. máj. 12. 15:54
 1/5 anonim válasza:
Kamatos kamat?
2016. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

öregem, te most találtál fel egy módszert, amivel hatalmas vagyonra teszel szert, de az excel képletért egy "köszönöm szépen"-t ajánlasz?


Ennél azért több kell, ha már ingyen akarsz dolgoztatni embereket, nem gondolod? :)

2016. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen elárulom az oldal elérhetőségét, csak reklámozni tilos, így a kérdésbe nem szerettem volna kiírni :)
2016. máj. 12. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó ég, ez kb. általános iskolás matek :D Kiszámolod, hogy 1A mennyibe kerül és időarányosítod és ha tudod, hogy 30A-ból 24 óra alatt mennyi USD lesz, úgy megint egyenes arányossággal kiszámolod az új termelést.
2016. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Jó ég, ez kb. általános iskolás matek :D Kiszámolod, hogy 1A mennyibe kerül és időarányosítod és ha tudod, hogy 30A-ból 24 óra alatt mennyi USD lesz, úgy megint egyenes arányossággal kiszámolod az új termelést.

"


1-es, leulhetsz. :)

2016. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!