Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ilyen "rendelős oldalak"...

Az ilyen "rendelős oldalak" Aliexpressről rendelik a termékeket?

Figyelt kérdés

[link]


Példának okán ezt tenném ide. Jól gondolom, hogy Aliról vagy eBayről rendeli az eladó a termékeket?


Szoktam Aliexpressről rendelgetni, viszont annyira még nem jöttem bele, hogy ilyen fazonú cipőket is találjak olcsón, mint amilyenek ezen is vannak. Tippeket adnátok? Eddig a Superstarig, Vans-ig és Converse-ig jutottam :D


Ezt a cipőt keresem nagyon: Adidas City

[link]



2016. jún. 21. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. De ált. nem direktbe aliról, hanem felveszik az egyik kínaival direktbe a kapcsolatot. Akkor már olyan "márkajelzést" varrnak neked bele amilyet csak szeretnél. Csak az alin nem tudja a hamisítványt hirdetni.
2016. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

petrasales,sandisales stb.. ezek mind hamisítványokat árulnak. 18-20 ezer forintokért. élethű hamisítvány. de akkor sem éri meg.

egyértelmű,hogy kínából rendelik, nem hiába van 3-8 hét szállítási idő.

van sok oldal aliexpress és ebayen kívül, ahonnan lehet ilyesmiket rendelni. de a legtöbbnél nagy tételben kell rendelni,ezért saját célra teljesen jó az ali vagy az ebay.

keresésnél a brand szót írt be mindig. pl brand sport shoes . van hogy neked kell írni az eladónak,hogy logóval kéred. mert nem tehetnek fel logós képet, vagy ha igen akkor ferde mondjuk a pipa a képen..de ha írsz neki akkor olyat küld,amin rendes a pipa. vásárlói képeken lehet is látni.

mint a daniel wellington órák.. más logóval vannak kirakva képen,de neked "jó" logósat küldenek ha szólsz.

és folyamatosan nézni kell, az eredeti vagy közel eredeti termékeket gyakran törlik résen kell lenni és megrendelni,hogyha jó vételnek tűnik.

2016. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyertelmu, hogy minden ilyen oldal, mint amit linkeltel is, hamisitvany cuccokkal dolgozik. azt nem ertem csak, hogy neked mint vevonek megeri e ennyit varakozni a rendelt cuccra, tudvan, hogy hamis , es meg csak nem is jelentosen olcsobb, mint az eredeti.
2016. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nyilván nem az ilyen oldalról fogok rendelni... Amint írtam is a kérdésemnél, szoktam Aliról rendelgetni, csak eddig arra nem jöttem rá, hogy különlegesebb fazonú cipőkre hogyan tudnék rátalálni Alin vagy Ebayen (mint pl. a fent említett Adidas City).

A Petrasalest azért említettem, mert nála lehet találni rengeteg ritka, limitált cipőt, és gondoltam, hogy ha ő be tudja szerezni, akkor én is rá tudok találni az ilyenekre egyedül. Ehhez kértem segítséget.

Egyébként köszönöm a hasznos tanácsokat, elég időigényes a keresgetés, az biztos.

2016. jún. 21. 14:59
 5/5 anonim válasza:
diytrade.com:)
2016. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!