Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy megy egy utánvét feladása?

Hogy megy egy utánvét feladása?

Figyelt kérdés

Bemegyek a postára az otthon már gondosan becsomagolt csomaggal, utánna?


Illetve mennyi a díja?


sose csináltam még, remélem valaki megszán egy "tutoriallal" és nem csak trollokat fogok ki :)


2016. jún. 29. 19:29
 1/10 A kérdező kommentje:

Illetve hogy kapom meg a pénzem?

Remélem nem csak bankkártyás opció van :(

2016. jún. 29. 19:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Lemérik a címzett csomagot és közlik mi mennyibe kerül ,kitöltetnek egy feladópapírt és kifizeted. Egyébként a csomag utánvét drága . A pénzt kihozzák a pakk átadása után . DPD futár gyorsabb olcsóbb és megbízható .
2016. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem 1.800 az utánvét feladása?

A vevő írta hogy vállalja, azaz 20 helyett 21,8-ba küldjem el neki.

2016. jún. 29. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:
És ha közben meggondolja magát és nem veszi át, akkor buktál min. 1.800 ft-ot, mert a postaköltséget nem kapod vissza, csak a csomagot.
2016. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom.


De kérlek valaki írja már le nekem hogy is megy egy csomag feládsa (mpl) a postán, illetve a pénzt hogy kapom meg.

2016. jún. 29. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Pont úgy, ahogy a 2. leírta már..


Bemész, leadod a csomagot, adnak egy papírt, azt kitöltöd a saját és a címzett címével, lemérik a csomagot és SÚLY ALAPJÁN lesz egy díja. Ezt te előre kifizeted.


Abból választhatsz, hogy a posta elutalja neked a pénzt vagy kiviszi a postás a címedre.

2016. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


kitöltöd, kinyomtatod, postára besétálsz a becsomagolt, felcímzett csomaggal. Átadod a postásnéninek a csomagot, meg a kinyomtatott papírt. kifizeted.


Ennyi. nem kell hozzá agysebésznek lenni.

2016. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"kitöltöd, kinyomtatod,"


Nem mindenkinek van nyomtatója...

2016. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, nekem sincs!

A postán mondani kell hogy utánvét, nem ingyenes csomag, ugye?

2016. jún. 29. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, akinek nincs nyomtatója az majd kér egy nyomtatványt a postán és kitölti kézzel...


Igen, a postán mondani kell, hogy utánvét, különben honnan a fenéből tudnák, hogy mit akarsz...

2016. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!