Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kocsimat szeretném meghirdet...

A kocsimat szeretném meghirdetni az eBay-en s erre a célra melyiket válasszam:az ebay.com-t vagy az ebay. Co. Uk-t?

Figyelt kérdés
válaszotokat előre is köszönöm!

2016. jún. 29. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A világ bármely pontjára elszállíttatod, vagy csak Angliába?
2016. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én az európai országokba gondoltam az elszállíttatást, csak nem tudom hogy melyik oldalon lenne nagyobb nézettsége, meg angliában jobb kormányos kocsik vannak s nem tudom hogy jó lenne-e ott hirdetni, röviden hol lenne célszerűbb hirdetni?
2016. jún. 29. 21:26
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem úgy van hogy a vásárló felelőssége az elszállítás?
2016. jún. 29. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:

A hasznaltauto.hu miért nem jó?

Miért ebay? Ritkaság vagy oldtimer?

2016. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ritkaság számba sorolódik, s gondolom hogy a külföldi oldalon nagyobb nézettségnek örvendene, de itt nem ez lenne a kérdés hanem a legfelső
2016. júl. 1. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:

De számít!

Külföldön vett autóval mindig több a macera. Egy tucat Suzuki vagy Opel (márka csak példa) esetén nem éri meg, nem kapsz többet érte mint itthon (a kint olcsón megvett és M.o.-ra behozott autóknál a kulcsszó a 'kint olcsón megvett).

Egy angol kétszer is meggondolja amíg magyarországra jön autót venni.


Hogy valami hasznosat is válaszoljak:

Ajánlom figyelmedbe az ebay.de -t,

én vásárlásnál ezt szoktam nézegetni.

2016. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!