Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterán rendelni akarok egy...

A vaterán rendelni akarok egy termékből 10 db-ot ajánlott levélként előre utalással, de a szállitási díj magasabb mint maga az termék, most akkor minden darab után külön kell fizetnem a szállitási költséget?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

beszéld meg az eladóval.


vatera rendszere rosszul kezeli és számolja a postát több termék rendelése esetén.

2016. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

"vatera rendszere rosszul kezeli és számolja a postát több termék rendelése esetén."


A Vatera egyáltalán nem kezeli ( számolja) a szállítási költséget. Azt mindig az eladóval kell egyeztetni és nem számít bele az eladási árba.


Kérdező:

Egyeztess az eladóval! Általában megoldható az egyben postázás, főleg ha egyszerre több terméket veszel. De még azzal sem volt gondom soha, ha több terméket vettem, néhány nap eltéréssel. Ilyenkor az eladónak jeleztem, hogy még van olyan terméke ami érdekel, és ő összevárta a rendeléseket és egyben küldte.

2016. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

"A vaterán rendelni akarok egy termékből 10 db-ot ajánlott levélként előre utalással, de a szállitási díj magasabb mint maga az termék, most akkor minden darab után külön kell fizetnem a szállitási költséget?"


A Vatera rendszere minden egyes termékre felszámolja a postát külön - külön és összeadja.


Amennyiben egy eladótól vásároltál, minden bizonnyal az eladó együtt fogja postázni, főleg, ha még jelzed is neki, hogy így kéred. Ezzel együtt előfordulhat, hogy a szállítási díj magasabb lesz, mint a termék: pl. 10 db 50 ft-os könyvnek (ami összesen 500 ft) a postaköltsége - még ha egyben is postázza - akár 950 ft is lehet.

2016. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 1/3 Időpont ma 15:41

Elnézést, tévedtem!

Kb. egy éve ( vagy több) nem Vateráztam, a jelek szerint azóta bevezették a szállítási költség kezelését.

2016. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Csak a helyzet,hogy hiába irok az eladónak nem válaszol!
2016. júl. 25. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Áruljátok már el, hogy a 3-as válasz miért lett így lehúzva? (29%)

Mi a rossz benne?

2016. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3,6-os vagyok, íme a "bizonyíték": eladtam 2 db tépőzáras játéktárolót, többszörös aukcióban, egyszerre vette meg a vevő a 2 db-ot, 1 db postaköltsége 850 ft:


"1. Termék neve: Sok rekeszes , tépőzáras játéktároló ÚJ

Termék kódja: 2198097269

Termék linkje: [link]

Egységár: 750 Ft/db

Darabszám: 2 db

Összesen: 1 500 Ft

RENDELÉS ÖSSZESÍTÉSE:

Termékek értéke: 1 500 Ft

Szállítási mód: Vaterafutár előre utalással / MPL PostaPontig

Átvétel az alábbi PostaPonton:

Tata 2 posta......

Szállítási díj: 1 700 Ft

FIZETENDŐ VÉGÖSSZEG: 3 200 Ft "


Akkor mégis mi hülyeséget írtam szerintetek? Tisztán látható, hogy felszámolta 2x a 850 ft-ot, azaz 1.700 ft lett a posta.

Jó lenne, ha azért, mert nem vagytok tisztában a dolgokkal, nem húznátok le a másikat!!! ha nem tudtok valamit biztosra, akkor nem kell véleményezni - ennyi. De ha a pontos választ lehúzzátok, azzal megtévesztitek a kérdezőt is és másokat is :-(

2016. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És természetesen nem 3.200-at kellett fizetnie a vevőnek, hanem 2.350-et, egyszeres postát.
2016. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez csak és kizárólag az eladón múlik!

Kérheti, hogy minden darab után fizesd a postaköltséget, persze akkor nem lesz hosszú életű a pályafutása vaterán.

vatera, mint aukciós portál ebbe nem szól bele.

Más kérdés, hogy mekkora csomagoládba fér bele a 10 db.

2016. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!