Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlanátok az SZTE GTK...

Ajánlanátok az SZTE GTK pénzügy-számvitel felsőoktatási szakképzését? Esetleg aki elvégezte már, személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 11:36
 1/1 delusion ***** válasza:

Szia. Pénzügy és számvitel alapképzést (tehát nem a felsőoktatási szakképzést) végeztem el Szegeden.


Szerintem semmilyen komparatív előnyt nem ad a felsőooktatási szakképzés. Gyakorlatilag a pénzügy és számvitel alapképzés drasztikusan lebutított változata, és ezt a szót nem tiszteletlenségből írtam.


Persze tőled is függ, hogy mit szeretnél vele konkrétan csinálni? Ez lenne a legmagasabb végzettséged, és ezzel próbálnál szerencsét a munkaerőpiacon? Hobbi, érdeklődés? Valami egyéb, egyedi jellegű ok?


Egyébként véleményem szerint a szegedi környezet, az atmoszféra elég jó, kellemes, tehát magával az SZTE-vel, illetve precízebben a GTK-val nem járnál rosszul..


Nyilván Te jobban ismered a saját lehetőségeidet és korlátaidat, de szignifikánsan jobb helyzetbe kerülhetnél az alapképzéssel.

2016. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!