Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem javította meg az autószere...

Nem javította meg az autószerelő a kocsimat, a pénzt elkérte, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Elvittem több célbóli javításra,mikor vissza mentem Ő nem volt ott,a kocsit kirakta az út suélére,és a kollágája adta át a kulcsot fizetés után! Később vettem csak észre,felemelve az autót,hogy nem cserélte ki az alkatrészeket,vsak lemosta. Összetörte egy kicsit az oldalán kb 50.000ft- kárt csinálva, amúgy 80.000 ft- ot kért a " többiér "! Számlát nem kaptam,fel tudom valahol jelenteni,úgy gondoltam,hogy ne tudja meg ki volt,mert valami maffia kapcsolatai is lehetnek aztán nem szeretnék nagyobb gondokat,csak gondoltam felnyomom az apehnál,fogyasztósoknál,stb. Hogy másnak ne csináljon ilyen kárt.
2016. szept. 29. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Szàmla nélkül mit akarsz? Ne most kelljen a segítség. Kèrtél volna számlát, ja, ès àtvétel előtt kell ellenőrizni a kocsit, nem utána. Szamla nélkül nem tudod igazolni az állítàsod, ìgy nem vesznek komolyan. Ha meg a fülébe jut a szerelőnek, hitelrontásèrt beperelhet, melyet nagy eséllyel meg is nyerne hisz nincs bizonyíték a kezedben, cssk üres fecsegès.
2016. szept. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem adott számlát de a pénzt zsebretette, akkor a NAV-nál bemószerolhatod, aztán magyarázhatja a bizonyítványát nekik...
2016. szept. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha jól gondolom, akkor vele még nem beszéltél a dologról, hogy most mi a helyzet, de azért a NAV-hoz már rohannál is.
2016. szept. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És magával a szerelővel már beszéltél?!
2016. szept. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem a szerelővel,Ő tagadja,hogy nem.cserélte ki az alkatrészt,szerinte ki lett minden cserélve.
2016. szept. 30. 11:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Van alkatrész,amire felszámolt 18 ezer anyagot + munkadíj. De a régi van bent. Csinált 50 ezer ft kárt + amit elkért a semmirr 130.000 ft a vége nem hagyom annyiban.
2016. szept. 30. 11:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Én szakmámnan kevesebbért is komolyabb következmény szokott lenni.
2016. szept. 30. 11:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, ha felnyomom " Őket" a navnál,akkor csinálnak valamit vag y kiadják,hogy ki a feljelentő? Ill máshol hol tudnák bejelentést tenni ellene?
2016. szept. 30. 11:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne erre mar nem tudtok válaszolni, csak a hulye lehurrogás megy itt is!
2016. szept. 30. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy meg tudja te nyomtad fel aztán orrba csap a 32-es villáskulccsal? Ne legyél kislány, menj és nyomd fel.


Aztán remélem neki kiverik a cerkát mert nem ad számlát, neked meg azért mert nem kérsz számlát. :D

2016. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!