Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pesten havi 110 ezer ftbol...

Pesten havi 110 ezer ftbol meg lehet elni egy lanynak?

Figyelt kérdés
Jelenleg a baratommal lakom,de sajnos nagyon a veget jarjuk a kapcsolatnak... Videkrol koltoztunk fel,es oda nem akarok visszamenni. Ha esetlegesen szetmennenk,van eselyem havi 110-115ezer ftbol megelni?szobat szeretnek,normalis lakotarsakkal. Nincs haziallatom,es dialberlettel jarok... Az egyeduli havi koltseg ezen felul 5000 ft a telefonra.. Hasonlo helyzetben van valaki?

2016. okt. 23. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Igen, de a helyesebb kifejezés inkább, hogy túl lehet élni.


Körülbelüli árak, amiből szerintem ki lehet jönni.

szoba 40e

rezsi 20e

bérlet 3.5e

teló 5e

kaja 25e


Minden másra marad 20-25 ezer, amit ha ügyesen beosztasz, nem megy el hónap vége előtt.

2016. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Sokan élnek ennyiből, de egyedül nem fog menni, lakótársat, lakótársakat kellene keresned mihamarább, és már most kezd el, mert ez nem fog egyik napról a másikra összejönni.


(ui: az pedig, hogy lány vagy irreleváns, egy fiúnak is ugyanannyi kell :))

2016. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem éhenhalni van esélyed. Sok luxusra nem szabad számítanod.
2016. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Minimálisan kijössz belőle.
2016. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
A kaján tudsz kb spórolni, illetve az egyéb kiadásokon, de ha jó neked 3-4 vadidegennel együtt élni egy kis lyukban, akkor hajrá.
2016. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kerdes, hogy fiu vagy e vagy lany. Nincs kulonbseg.

Luxus dolgokra ne kolts, vagy ha tudsz aprankent tegyel felre. Es sokszor kell majd donteni mi a fontosabb. En pl most azon vacilalok, hogy menjek e fogorvoshoz, vagy vegyek teli kabatot hogy ne fazzak szet. Hivnak bulikazni meg hasonlok, amiket altalaban lemondok mert nincs penzem elverni, mint az ismeroseimnek.

2016. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"En pl most azon vacilalok, hogy menjek e fogorvoshoz, vagy vegyek teli kabatot hogy ne fazzak szet"


Télikabátot nyáron kell venni, azzal sokat lehet spórolni (persze azt akkor tudod megtenni, ha megengedheted magadnak, hogy a jövőre vásárolj)

2016. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Családok élnek ennyi pénzből, szóval meg lehet. Én is ennyiből éltem pesten. Egy pici lyukat béreltem 35 ezerért, amiben a rezsi is benne volt. a bkv-n blicceltem. :D
2016. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!