Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy értékeled az anyagi...

Hogy értékeled az anyagi helyzetünket?

Figyelt kérdés

Nő keresete nettó 170ezer, a férjé 130ezer.

Kiadások: rezsi (minden számlával)50ezer, hitel 100ezer (még 1évig), élelmiszer+tisztítószer+néha ruha 100ezer.


2016. nov. 4. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Lehetne jobb, de legalább megéltek.
2016. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Kevés szerintem, ebből nem nagyon lehet előre lépni. Szerintem bruttó 1 millió kell 2 főre minimum ahhoz, hogy az ember ne csak vegetáljon.
2016. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem azért az 1 millós bruttó nem kicsit túlzás. :) Volt idő amikor a bevételünk összesen volt 160 ezer ami pont fedezte az akkori kiadásokat hónapról-hónapra. Ahhoz képest most havi 50 ezer megmarad. És.....saját házban élünk...ha a hitel lejár 1 év múlva akkor marad még havi 100ezer. Azért ez annyira gáz?
2016. nov. 4. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Mind a 2en függtök egy munkahelyetektől. Betegség esetén egyből elillan a ~40%a az 1 főre jutó bevételnek.


Erre én azt mondanám, hogy kilátástalan. Számomra legalábbis az.


#2es válaszoló jót mond. Ha előre akar jutni az ember akkor kell pénz. Én azt mondom, hogy ez nettó 500e/fő.


Egy normális ház 15+ millió. Ha havi 1 millát kerestek 2en, akkor is 15 hónapot melóztok egy házért. Ha kerestek 300e-et, akkor 50 hónapot. És az csak egy nyomorult alsó kategóriás panel. + meg is kellene élni valamiből.

2016. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ki az aki nem függ a munkahelyétől? Amúgy kíváncsi lennék mennyit keresel, meg a #2-es...
2016. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdés: Hogy értékeled az anyagi helyzetünket?


Válasz: Csórók vagytok.

2016. nov. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Többen örülnének, ha ilyen helyzetben lennének, ráadásul még "marad" is.

Véleményem szerint teljesen elfogadható, bár a rezsit kicsit sokkalom. :)

Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér, és ne legyenek irreális igényeid... :D

2016. nov. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A rezsiben benne van a :víz, villany,gáz,telefon (vezetékes+2 mobil),internet,digi,szemét

Így 50 max!!!

2016. nov. 12. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Így már oké. :)
2016. nov. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!