Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes garázst vásárolni,...

Érdemes garázst vásárolni, befektetési céllal?

Figyelt kérdés
Még nincs semmilyen ingatlan a nevemen, a lakásvásárlás még később lesz aktuális. Érhet amiatt hátrány későbbiekben lakástámogatásnál, ha most a nevemre kerül egy garázs?

2016. nov. 13. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Számolj egy kicsit. Veszel egy garázst az egyszerűség kedvéért 1 millióért. Kiadod havi 10 ezerért. A pénzed éves szinten bruttó 12% hozamot termel. Még adózás után is több hozamod marad, mintha bankba tetted volna. Nem tudom tőzsdézéssel milyen hozamok vannak, de ott azért jelentős a kockázat. A rizikó csupán annyi, hogy nehezebben jutsz a pénzedhez ha egyszer szükséged lesz rá.

Bár az is lehet, hogy gyorsan el tudod adni a garázst.

2016. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem 3 garázshelyem áll kiadatlanul. A másik 2 t se olyan könnyű volt kiadni pedig bp belváros új épités
2017. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nyerő ötlet, és ezt szoktam tanácsolni ezen az oldalon is. De többen ellenzik, így nem vagyok biztos benne.
2017. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!