Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten segédmunkásként...

Budapesten segédmunkásként szobatárssal kell élni hogy ne éhezz?

Figyelt kérdés

Vagy a nettó 80-100 ból mi egyéb színvonal hozható ki?


Miért élnek ilyan durván szarul a melósok Budapesten?


Mert egy szobabérlés is 60 ezerbe kerül rezsivel és nem a belvárosban....


Eközben Bécsben 500-600 eurért kis lakást is bérelsz és még a minimálbéres fizetésből is meg lehet élni.


Szobát bérelve még spórolni is tudsz.


Nálunk meg szobatárs nélkül lehet éhezezel....


2016. dec. 10. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Lakast kell venni aztan nincs ilyen gond vagy szülökkel lakni
2016. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

és miből vegyen lakást az akinek hó végén 20 ezer forintja sincs?


jópofa...

2016. dec. 10. 21:41
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Forgasson burgert aztán legyen alkesz segélyen ausztriaban, majd ott spórol rá!
2016. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Olcsobb albik is vannak csak azokat nem ujságban hirdetik.

Én tavaly egy egész házat béreltem 40 plusz rezsiert.12 oráztam szoval szinte aludni jártam csak haza.de havi 20-at tudtam csak felretenni hogy csak kajára költöttem es nem huson éltem

2016. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Balazska ujra, szellemi fogyatekos alkoholista trollcsira. Nincs itt semmi latnivalo, nem kell neki valaszolni.
2016. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen jogos a kérdés! Én fél éve keresek munkát, 50 ezer ft om van, a szüleim ki akarnak dobni, munkásszállóra nem megyek (inkább leszek remete, mint egy patkány betömve egy ketrecbe), az albérlet 80E + 3 hó kaució meg kis_om, ha nem vagy atomprofesszor 3 műszakostat ajánlanak, és adnak vagy 100 nettót rohadjanak meg. Ennél még a komcsi rendszer is jobb volt a munkásosztály számára, legalább volt normális időbeosztású munka ÉS albérlet. Amit ki tudtál fizetni EGYEDÜL. Aki saját lakásra vágyik, az kényes és antiszociális, mert ez itt a jóléti Európa, a nyugat, a világ legjobb része.
2016. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Sok helyen a kutyáknak jobb dolguk van, mint ebben az utolsó balkáni viccben. Sokan örülnének egy tágabb kutyaólnak ahova behúzódhatnak, 8 an 1 szobába mint az Indiai proliszállók munkásnegyed, nem sokkal több hely jut nekik mint egy kutyának a házában vagy egy rabszolgának a Római birodalomban, ahol az átlag római polgárnak 3 VILLÁJA volt fürdőkkel lakosztályokkal szobákkal, 6 ökre, 6 hektár földje, 12 db rabszolgája, 3 évre elegendő takarmánya. EgY főnek.
2016. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Inkább lennék munkanélküli Ausztriában, vagy migráns nyugaton, vagy munkás Romániában ahol tized annyi 1 albérlet mint magyarországon és egy munkás is ki tudja fizetni. 20E fős városban 66nm2 es albérlet 13E/hó. Sopronban egy SZOBA 50 ezer. Miről beszélünk? És MO Romániától Keletre van...egy Szibériai faházban élő vadász szabadabb, egy Eszkimó, egy segélyen élősködő néger az USÁ ban.
2016. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Akkor menjetek Szibériába, Romániába vagy Ausztriába lúzerek, vagy ahová akartok!

A kérdésre válaszolva pedig IGEN.

A segédmunkás aljamunka, annál már nincs lejjebb a munka világában, így érthető, hogy a legminimálisabb szinten kell élni (= szobatársakkal egy kis lyukban).

2016. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%

9: Igen, mert aki segédmunkás az nem ember, neki nem jár emberi méltóság, azt hagyni kell meghalni, kínlódni és közvetetten meg kell ölni. Mert az EU országaként a Keresztény Magyarország humanista értékrendű...


Én mennék más országba, csak tudod 50E el elég nehéz bárhol is ideiglenes szállást bérelni és elkezdeni dolgozni. Hidd el, mentem volna.

2016. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!