Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sportfogadás- nyerő stratégia?

Sportfogadás- nyerő stratégia?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat, és most újra eszembe jutotta egy barátom, ami egy olyan fogadási "taktika", aminek a végén nagyrészt ismerik is a fogadók, de azért röviden elmondom, hogyan is néz ki;

Pl. Jégkorong-NHL-, megnézem a statisztikákat és az alapján kiválasztok egy csapatot. Az összes fogadást ennek a csapatnak a meccseire fogom majd megtenni.

A lényeg az, hogy mindig döntetlenre fogadok,) amire általában 3,4-3,7-es oddsot adnak.)

Megteszem x összeggel az első meccset, majd ha nem lesz hosszabbítás, a csapatom következő meccsét 2x téttel teszem döntetlenre, tehát duplázom a tétet.


Ezt egészen az első döntetlenig csinálom, majd utána újrakezdem az alap, x tétemmel.

Elvileg ha 500 az alap, és csak a nyolcadik meccs lesz döntetlen, akkor már 64000 forinttal fogadtam, összesen 127000 forintot játszottam el és 3,5-ös szorzóval számolva 224000 forintot nyertem ezzel, a 8. döntetlennel.


Ez persze csak egy példa, nyilván kisebb téttel indítanék, így nem jutnék el hamar ilyen nagyságrendű tétekhez.

Tegyük fel hogy van annyi keretem, hogy ne okozzon gondot az sem, ha csak pl. a 13. meccs lesz csak döntetlen.

Így akárhogy számolok, végén mindig pluszban leszek.

És a döntetlen azért jóval gyakrabban előfordul.

Ezt persze lehet focival is, most direkt jégkorongot hoztam fel példának, ott általában a 3,5 szorzó fix.


Mielőtt elhordanátok mindennek, nem tervezem eljátszani a házamat és ha látom hogy nem érdemes, abba is hagyom, de gondoltam, egy próbát megér.


A kérdésem igazából az, hogy volt-e aki már ezt kipróbálta, esetleg mai napig így játszik, és van-e értelme, vagy csak jól hangzik, de igazi nyerő taktika nincs(egyébként én ezt gondolom)? Valamint csak így olvasva kinek mi a véleménye erről.

Köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 8. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem működik.. mert ha működne, akkor minden sportfogadó játékos ezt tolná és már rég csődbe jutottak volna a sportfogadó irodák!
2017. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kipróbálni, hogy tudjam, hogy nem működik (csak némi alap matek kell hozzá).


"Ezt egészen az első döntetlenig csinálom"


A probléma, hogy lehet, hogy nem lesz döntetlen, te pedig elbukod az összes tétedet.


Az oddsok mindig ellened vannak, ha statisztikák alapján akarsz fogadni, akkor biztos, hogy vesztes a fogadóiroda ellen hosszú távon (mert nekik komolyabb statisztikáik vannak, és jobban ki tudják kalkulálni az oddsokat, hogy nekik megérje).

2017. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

szerintem se működik, túl veszélyes és simán összejöhet egy olyan hosszú rossz sorozat, hogy nem tudom már duplázni a tétet..

Nem szeretném kipróbálni, csak gondoltam rákérdezek, hátha van valaki aki volt olyan bátor és bejött neki =D

2017. jan. 8. 20:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Így akárhogy számolok, végén mindig pluszban leszek. "


Akkor számold azt, hogy mi van, ha 14(-20-30)-szor nem lesz döntetlen. Akkor mindent buksz.


Persze, most azt mondod, hogy ennek kicsi az esélye, de az idő ellened játszik (mert előbb-utóbb előfordul az a helyzet, hogy nem lesz tőkéd duplázni vagy nem enged a rendszer akkora tétet).

2017. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy rákérdeztél, megspóroltál magadnak egy csomó pénzt.


A duplázásos módszer (martingale) elég ismert a rulettnél, van pár levezetés, hogy miért nem jó (Nagyon leegyszerűsítve mindig egy kicsivel több esélyed van veszteni mint nyerni).


Sportfogadásnál az esélyeket meg oddsokkal módosítják, hogy összességében ne jöhess ki jól hosszú távon (nyilván ha neked jobb információd van, mint a fogadóirodának és jobban tippelsz mint a többiek akkor nyerhetsz, de az átlag az veszít).

2017. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a strategia alapgondolata jo, de mi van, ha addig nem jon a dontetlen, mire elfogy a penzed? buktad az egeszet. egyetlen 100% nyero strategia van, bundazasnak hivjak.
2017. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a stratégia tökéletesen működik... matematikailag bizonyítottan... ha végtelen pénzed van, és a fogadó iroda végtelen tétet is befogad.


Na ez utóbbi az, amivel a matematikusok gond nélkül számolnak, a való életben viszont sajnos nem létezik :)



(egyébként ahogy az első megjegyezte, HA léteznek TÖKÉLETES taktika, akkor NEM létezne fogadóiroda. gondolod, hogy a világ legjobb matematikusai közül még egy sem gondolkozott el azon, hogy hogyan lehetne nyerni a ház ellen? nem te vagy az első :))

2017. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, igazat mondanak az előttem szólók. A dolog lehet bejön egymás után kétszer háromszor de egyáltalán nem tuti a módszer. Pláne nem hosszú távon és korlátozásokkal.


Hasonlót gondolt az egyik barátom aki lement a kaszinóba rulettezni. Mellette álltam és fájdalmas volt végignézni - én mondjuk szórakozni mentem le és jól is éreztem magam a pénzemen. Amikor a pirosat tette meg nyolcadszorra és akkor is feketére esett jött csak rá, hogy az ötlet mégsem olyan szuper. (És akkor eltekintettünk attól, hogy simán meg lehet buherálva egy gép vagy ügyes a keréknél levő srác) Persze kevés volt rá az esély, de mégis megtörtént.


Ehhez persze hozzátartozik, hogy létezik (általánosságban a szerencsejátékokban - lsd. kaszinók és tippmix) egy felső limit és alsó limit (minimum tét) is.


De persze az elképzelés érdekesen hangzik.

2017. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Én papíron játszottam a döntetlent.Célzottan,tehát az esélyek szerint a legrosszabb sorozat 21. volt.Tehát :CSŐD.
2017. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt játszom, csak nem duplázom a tétet, hanem 1,6-tal szorzom. Így több meccset tudok rakni, ha nem lesz döntetlen. A leghosszabb sorozat 14 meccs volt.
2017. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!